Lana Del Rey 1 Dolara Şiir Kitabı Yayınlıyor

Ocak ayında Lana Del Rey, Violet Bent Backwards Over Grass isimli bir şiir kitabı yayınlama planlarını açıklamıştı. 

Geçtiğimiz günlerde, hayranlarına bir Instagram gönderisini yayınlayarak, koleksiyonu kendi kendine yayınlamayı planladığını ve birkaç ay içinde California'daki  kitapçılara dağıtmayı planladığını söyledi . Kitabın ne kadara mal olacağını soran bir hayran için Lana, "1 dolar ... cevabı verdi. "Çünkü düşüncelerim paha biçilmez" dedi. 

“Çünkü düşüncelerim paha biçilmez.”

Ayrıca, koleksiyonunda görüneceği düşünülen şiirlerini, Instagram hesabından  paylaştı. Lana'nın gelecek beşinci stüdyo albümü Norman Fucking Rockwell için resmi bir çıkış tarihi henüz belirlenmemiş olsa bile bu şiir kitabı hayranlarını oldukça sevindirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quiet Waiter-Blue Forever

Lana Del Rey (@lanadelrey)'in paylaştığı bir gönderi (

)

 

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm


 
Cadılar Bayramı için özel hazırlanmış “Stranger Things” dizisinin soundtrack albümü “Hallowen Sounds From The Upside Down” ismi ile satışa çıktı.

Galeri Haber

K-Pop denince ilk akla gelen isimlerdern olan PSY, Gangnam Style'la Billboard listelerinde en yüksek 2. sıraya çıkabilmişti. BTS'in Mayıs ayında yayınlanan yeni albümü 'Love Yourself: Tear', albüm satışları, yükleme ve akış verileri değerlendirmeye alınan Billboard 200 müzik listesinde 1. sıraya oturdu ve bunu başarabilen ilk Güney Koreli sanatçı oldu. 

Aykut BALCI yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

"Müziğin ruhunu aşktan başka bir şeyle anlatamam"
WAGNER

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.