Rock N Roll'cu Teyzeden Müthiş Cevap

Eskiden Rock N Roll dinlediğini söyleyen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı Birsen Teyze hiç düşünmeden verdiği cevapla herkesi şaşırttı.


Her ne kadar bunun bir Pr çalışması olduğu düşünülsede özellikle ekşi sözlükte konu ile ilgili Teyzemize büyük destek geldi.

-Ekşi sözlükte bir kullanıcı;

Güzel bir pr çalışmasıymış! sen ve senin gibiler geçmiş jenerasyonu kendiniz gibi boş yaşadı zannediyorsunuz galiba. Elinin altındaki internet ile boş boş bilgilere bakarken onlar senin bu yaşındayken o kısıtlı imkanlarla daha donanımlıydılar. senin şu an dahi zor telaffuz edeceğin rock'n roll grup ve sanatçı isimlerini çok düzgün bir ingiliz diksiyonuyla telaffuz ediyor farkındaysan! Diyerek sitem etti...
 
125.000 TL ödül kazanan Birsen Teyzemizi tebrik ediyoruz. İşte yarışmadan anlar;
 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

 
Geçen yıl talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Chris Cornell’a ait 64 şarkının olduğu yeni bir box set Kasım ayında yayınlanacak. 

Galeri Haber

Kimi bir kazada, kimi aşırı dozda uyuşturucunun etkisinden, kimi ise bir saldırı sonucunda yaşamına veda etti. Hepsinin ortak noktası genç olmasıydı. Birbirinden başarılı ama genç yaşta ölen yabancı şarkıcıları sizin için kaleme aldık...

Özel Haber

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

''Geleceğin zenci Madonna'sı olmak istiyorum.''
RIHANNA

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.