Rock N Roll'cu Teyzeden Müthiş Cevap

Eskiden Rock N Roll dinlediğini söyleyen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı Birsen Teyze hiç düşünmeden verdiği cevapla herkesi şaşırttı.


Her ne kadar bunun bir Pr çalışması olduğu düşünülsede özellikle ekşi sözlükte konu ile ilgili Teyzemize büyük destek geldi.

-Ekşi sözlükte bir kullanıcı;

Güzel bir pr çalışmasıymış! sen ve senin gibiler geçmiş jenerasyonu kendiniz gibi boş yaşadı zannediyorsunuz galiba. Elinin altındaki internet ile boş boş bilgilere bakarken onlar senin bu yaşındayken o kısıtlı imkanlarla daha donanımlıydılar. senin şu an dahi zor telaffuz edeceğin rock'n roll grup ve sanatçı isimlerini çok düzgün bir ingiliz diksiyonuyla telaffuz ediyor farkındaysan! Diyerek sitem etti...
 
125.000 TL ödül kazanan Birsen Teyzemizi tebrik ediyoruz. İşte yarışmadan anlar;
 

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

Yazdan sonra gelen ilk ay olmasından mıdır yoksa aşk için dökülen gözyaşlarının en çok o zamanın yağmurlarına benzemesinden midir bilinmez ama Eylül, şarkılara en çok ilham olan, sözlerin arasında kendine en çok yer bulabilen, duygusal dizelerin en akran olduğu aylardan biridir. İçinde "Eylül" geçen şarkıları sizin için toparladık ve bir bölümünü burada size sunmaya çalıştık..
Keyifli dinlemeler

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

''Müziğimi üretirken, kendimi doğa'nın bir enstrümani gibi hissediyorum.''
MICHAEL JACKSON

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Attila Özdemiroğlu aramızdan ayrıldı. (2016)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.