Rock N Roll'cu Teyzeden Müthiş Cevap

Eskiden Rock N Roll dinlediğini söyleyen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı Birsen Teyze hiç düşünmeden verdiği cevapla herkesi şaşırttı.


Her ne kadar bunun bir Pr çalışması olduğu düşünülsede özellikle ekşi sözlükte konu ile ilgili Teyzemize büyük destek geldi.

-Ekşi sözlükte bir kullanıcı;

Güzel bir pr çalışmasıymış! sen ve senin gibiler geçmiş jenerasyonu kendiniz gibi boş yaşadı zannediyorsunuz galiba. Elinin altındaki internet ile boş boş bilgilere bakarken onlar senin bu yaşındayken o kısıtlı imkanlarla daha donanımlıydılar. senin şu an dahi zor telaffuz edeceğin rock'n roll grup ve sanatçı isimlerini çok düzgün bir ingiliz diksiyonuyla telaffuz ediyor farkındaysan! Diyerek sitem etti...
 
125.000 TL ödül kazanan Birsen Teyzemizi tebrik ediyoruz. İşte yarışmadan anlar;
 

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

Kaynak: Valerie Macon/Getty Images North America

Son yılların en başarılı pop şarkıcılarından Kate Perry hakkında bilmediğiniz bilgiler için hazır mısınız?

Aykut BALCI yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

 "Tanrı'ya lütuflarından dolayı ve buraya kadar beni getirdiği için teşekkürler ederim"
BRITNEY SPEARS

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Paul McCartney dünyaya geldi. (1942)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.