90'lı Yılların Unutulmaz Video Klipleri

TLC - Waterfalls

TLC’nin video klibi hatırladığım bir başka video klip. Klip hem görsel hemde duygusal olarak bize bir şölen sunuyordu. 1995 yılında yayınladıkları klipte suların içinde harika sesleri ile şarkılarını söyleyen üçlü Tionne Watkins ("T-Boz"), Lisa Lopes ("Lefteye") ve Rozonda Thomas ("Chilli")'dir. Grup 1990 yılında Atlanta'da kuruldu. 2002 yılında Lisa"Left Eye"Lopes'ın trafik kazasında hayatını kaybetmesinden sonra geri kalan 2 TLC üyesi 4.albümleri  3 D 'yi çıkartmıslardı.Albüm 1999 senesindeki Fan Mail kadar basarılı olmamıstı ve grup devam etmeme kararı almıstı.Ancak son senelerdeT-Boz and Chilli yeniden bir araya geldiler ve 15 yeni şarkı yaptılar.

Röportaj

"...müzik zaman geçtikçe evrilir , başkalaşır. Türkiye‘de pop müzik tarihi de hep böyle evrildi. Bugün tüketilen müzik çok daha farklı..."

Turgay Suat Tarcan yeni bir "Doksanlar" röportajıyla karşımızda. Bu kez konuğu "Buseler" şarkısıyla aklımızda ve gönlümüzde yer edinen BORAN.

Popun Kralı Michael Jackson’ın resmi Instagram hesabı bir tek efsanevi sanatçının albümlerinin çıktığı plak şirketi Sony Müzik’i takip ediyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde MJJ Estate’in yönettiği Instagram sayfası Sony Müzik’i takibi bıraktı.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Mert ATEŞ yazdı

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

Konser Hikayeleri

Broadway müzikalleri o kadar önemlidir ki Amerika'da; ünlü Hollywood oyuncuları bile "Bir gün hayalim bir Broadway müzikalinde oynamak" derler... Dünyaca meşhur oldukları halde gözlerini Broadway sahnesine dikmişlerdir. Çünkü biliyorlar ki bu müzikallerde oynayanlar hepsinden yetenekliler. Bu müzikallerin arasında en önemlilerinden "West Side Story"e gittim ve sizin için yazıya döktüm bu "Konser" pardon "Müzikal hikayemi" ;-)

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

"Hayat bir seyahattir,bir hedef değil"
STEVEN TYLER

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.