“A Star Is Born” Filmi ile Yeniden!

Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın başrollerini oynadığı müzikal film “Bir Yıldız Doğuyor” sinemalara tekrardan geri dönüyor. 

“A Star Is Born” filminin çekimlerine 2017 yılının Nisan ayında başlandı. Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın California’daki Stagecoach Müzik Festivalinde sergilediği gerçek konser görüntülerinden de oluşan film şu ana kadar yapılan en iyi müzikal filmlerden biri oldu. 2019 Oscar Ödüllerinde “En İyi Şarkı” ödülünü alan Lady Gaga ve Bradley Cooper “Shallow” şarkısında harika bir show sergilemiş ve bütün seyirciler hayranlıkla bu performansı izlemişlerdi.

“A Star Is Born” filminde o kadar güzel şarkılar var ki aslında seçim yapmak çok zor. Müziğin klasiklerinden biri olan “La Vie en Rose” şarkısını muhteşem yorumlayan Lady Gaga’yı aslında filmde kendisini aşmış olarak izliyoruz. “Heal Me” diye bir şarkı var ki Lady Gaga’nın tarzını ve sesini en iyi yansıtan şarkılarından biri olduğunu düşüyorum. Eğer dinlemediyseniz mutlaka bakın. Lady Gaga, Mark Nilan Jr, Nick Monson, Dj White Shadow, Julia Michaels ve Justin Tranter tarafından yazılan şarkı Lady Gaga, Nilan, Monson ve DJ White Shadow tarafından aranje edilmiş.

Filme olan yoğun ilgiden Warner Bros şirketi bir açıklama yaparak “A Star Is Born” filminin tekrardan gösterime gireceğini açıkladı. Aslında izlediğimiz bütün sahnelerin dışında çekilen ama filmde yayınlanmamış sahneleri gösterecekler. Bunun bir pazarlama taktiği olduğunu düşünüyorum. Şirket yoğun ilginin geleceğini zaten düşünerek böyle bir adım atmış olabilir. Arkasından gelen ödülleri zaten yazmama gerek yok. Ne kadar başarılı olduğunu biliyorsunuz. “A Star Is Born” Oscar ve Altın Küre Ödüllerinde gecenin en büyük favorileri arasında olan bir filmdi.

Ekstradan kesilen bölümlerin olacağı filme 12 dakikalık 3 yeni sahne ve performansın eklendiği filmdeki yeni şarkılardan birini yazımla birlikte mutlaka yayınlayacağım. “A Star Is Born” gibi müzikal filmler hep çekilmeli ve insanlar iyi müzik dinlemeye teşvik edilmeli. Müzik piyasasında o kadar kötü şarkı varken böyle güzel müzik ve filmler insanı gerçekten iyi hissettiriyor. 1 Mart’ta Amerika’dan sonra bütün dünya ve Türkiye’de gösterime girmesi beklenen filmi yine heyecanla izliyor olacağım. Belkide devam niteliğinde “A Star Is Born 2” bile gelebilir. Böyle büyük bir ilgiden sonra “neden olmasın?” diye düşünmüyor değilim.

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 


 

Röportaj

”ÖLECEKSEK SAHNEDE ÖLÜRÜZ!...”

Korkmadık çünkü halkımızın acılarını paylaşmak için oradaydık. Öleceksek sanat ve halk uğruna ölecektik, hepsi bu...

Turgay Suat Tarcan, ARPAK KARDEŞLER grubundan EKREM ARPAK ile dobra dobra bir röportaj yaptı.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Tanıtım

Esra Sezer'in ilk teklisi "Ama Hala" "Vocal Records" etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

Eskiden Rock N Roll dinlediğini söyleyen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı Birsen Teyze hiç düşünmeden verdiği cevapla herkesi şaşırttı.

"Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey; dilek tutmak olur"
BOB MARLEY

Tarihte Bugün

Âşık Veysel vefat etti. (1973)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.