Christina Aguilera Addams Ailesine Giriyor!

Christina Aguilera’nın Cadılar Bayramına az bir süre kala açılışını yaptığı “Haunted Heart” Addams Ailesi filminin yeni soundtrack şarkılarından biri olacak.

Whitney Houston’ın “Run To You” şarkısını kaydetmesi ile keşfedilen Christina, Mulan filmi için seçilen ilk kişi olmuştu. Henüz kariyerinin başındayken filmin “Reflection” isimli soundtrack şarkısını seslendiren Christina Aguilera, “Disney Legend Awards” tarafından ödüllendirilmiş ve hatta Altın Küre’ye aday olmuştu. Mulan’ın yeni yayınlanacak filmi içinde bir şarkı kaydedeceği söylenen Christina Aguilera, “Proje hakkında çok şey bilmiyorum ancak görüşmelerimiz devam ediyor. Mulan’ın yeni bir parçası olabilirim.” dediği de söyleniyor.

“The X Tour” isimli yeni turnesine 5 Kasım’da başlayacak olan Christina, Las Vegas’taki “Xperience” isimli konser serisine de devam ediyor. Christina Aguilera’nın yıl sonuna doğru yeni bir albüm yayınlaması da beklenen gelişmeler arasında. Bu latin albüm ile köklerine geri dönüş yapacak olan Christina Aguilera’nın heyecanlı olduğu da belirtiliyor.

1999 yılında yayınladığı “Christina Aguilera” albümünün 20. yıl baskısını çıkaran müzisyen, “Genie In A Bottle” şarkısı ile ilk çıkışını yapmış, muhteşem sesiyle dikkatleri üzerine çekmiş, “What a Girl Wants,” “So Emotional,” ve “I Turn to You” şarkıları ile kariyerinin en önemli yıldız albümünü yaratmıştı.

“Addams Ailesi” 1991 yılında yayınlanmış ilk filmin üç boyutlu versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Charlize Theron, Oscar Isaac, Bette Miller, Snoop Dog, Stranger Things dizisinden tanıdığımız Finn Wolfhard ve 5. Dalga filminin başrol oyuncularından Chloe Grace Moretz’in karakterlere sesleri ile hayat vereceği film, 6 Aralık’ta Türkiye’de vizyona girecek.

“Haunted Heart” Christina Aguilera’nın muhteşem vokali ve background enstrümanlara sahipken, “Addams Ailesi” filminin soundtrack albümünde yer alan başka bir şarkı ise Migos, Karol G, Rock Mafia ve Snoop Dogg ortaklığında kaydedilen “My Family” oldu.

Unutulmaz ve dramatik sesiyle açılış yapan Aguilera, “Haunted Heart” şarkısı ile “aşık olma duygusunu” kontrol edemeyeceğimizi sözlerine döküyor. Sarhoş edici vokali ile dinleyiciyi memnun eden Christina Aguilera’nın “Back to Basics” albümünün etkisi ile yayınladığı “Haunted Heart,” Addams Ailesi’nin büyüleyici dünyasına götürmeye hazırlanıyor.

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 


 

Röportaj

"Belirtmek isterim ki fiziksel özelliğime yapılan yorum beni fazlasıyla gerdi...  Ülkemizde Tan Sağtürk de uzun boylu bir dansçı... Jüri üyelerinden Eser'in benim yaptığım dansa yorum yapması gerekirken Allah vergisi fiziksel özelliğimi tartışıyordu! Önemli olan uzunluğu değil işlevi diyorum. :D "

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Volkan Erden “Akşam Olunca” isimli şarkısıyla müzik dünyasına yeniden aşk dolu ve romantik bir giriş yaptı. Tüm dijital müzik platformlarında dinlenmeye başlanan şarkının video klibi ilk kez 13 Eylül’de yayınlandı. 2018’de sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşka İsyan” adlı şarkısıyla ilk kez dinleyicilere merhaba diyen Volkan Erden, Mars Yapım etiketi ile yayınlanan “Akşam Olunca” ile yeniden dinleyicisiyle buluşmuş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

K-pop grubu Blackpink'in son single'ı "Kill This Lov"e, YouTube'da sadece 3 gün içinde 100 milyon izlenmeye ulaşarak en hızlı 100 milyon izlenen şarkı rekorunu kırmayı başardı.

''Elvis'ten önce bir şey yoktu..''
JOHN LENNON

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.