Christina Aguilera Addams Ailesine Giriyor!

Christina Aguilera’nın Cadılar Bayramına az bir süre kala açılışını yaptığı “Haunted Heart” Addams Ailesi filminin yeni soundtrack şarkılarından biri olacak.

Whitney Houston’ın “Run To You” şarkısını kaydetmesi ile keşfedilen Christina, Mulan filmi için seçilen ilk kişi olmuştu. Henüz kariyerinin başındayken filmin “Reflection” isimli soundtrack şarkısını seslendiren Christina Aguilera, “Disney Legend Awards” tarafından ödüllendirilmiş ve hatta Altın Küre’ye aday olmuştu. Mulan’ın yeni yayınlanacak filmi içinde bir şarkı kaydedeceği söylenen Christina Aguilera, “Proje hakkında çok şey bilmiyorum ancak görüşmelerimiz devam ediyor. Mulan’ın yeni bir parçası olabilirim.” dediği de söyleniyor.

“The X Tour” isimli yeni turnesine 5 Kasım’da başlayacak olan Christina, Las Vegas’taki “Xperience” isimli konser serisine de devam ediyor. Christina Aguilera’nın yıl sonuna doğru yeni bir albüm yayınlaması da beklenen gelişmeler arasında. Bu latin albüm ile köklerine geri dönüş yapacak olan Christina Aguilera’nın heyecanlı olduğu da belirtiliyor.

1999 yılında yayınladığı “Christina Aguilera” albümünün 20. yıl baskısını çıkaran müzisyen, “Genie In A Bottle” şarkısı ile ilk çıkışını yapmış, muhteşem sesiyle dikkatleri üzerine çekmiş, “What a Girl Wants,” “So Emotional,” ve “I Turn to You” şarkıları ile kariyerinin en önemli yıldız albümünü yaratmıştı.

“Addams Ailesi” 1991 yılında yayınlanmış ilk filmin üç boyutlu versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Charlize Theron, Oscar Isaac, Bette Miller, Snoop Dog, Stranger Things dizisinden tanıdığımız Finn Wolfhard ve 5. Dalga filminin başrol oyuncularından Chloe Grace Moretz’in karakterlere sesleri ile hayat vereceği film, 6 Aralık’ta Türkiye’de vizyona girecek.

“Haunted Heart” Christina Aguilera’nın muhteşem vokali ve background enstrümanlara sahipken, “Addams Ailesi” filminin soundtrack albümünde yer alan başka bir şarkı ise Migos, Karol G, Rock Mafia ve Snoop Dogg ortaklığında kaydedilen “My Family” oldu.

Unutulmaz ve dramatik sesiyle açılış yapan Aguilera, “Haunted Heart” şarkısı ile “aşık olma duygusunu” kontrol edemeyeceğimizi sözlerine döküyor. Sarhoş edici vokali ile dinleyiciyi memnun eden Christina Aguilera’nın “Back to Basics” albümünün etkisi ile yayınladığı “Haunted Heart,” Addams Ailesi’nin büyüleyici dünyasına götürmeye hazırlanıyor.

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 


 

Röportaj

Erdal Çelik, Eurovision'dan Altın Güvercin'e birçok önemli yarışmaya adını altın harflerle kazıdıktan sonra 90'lı yıllara damga vuran en iyi erkek vokallerinden ve öncülerden birisi olmuştu. 2017'nin sonlarında "Ve Hayatımda" single'ı ile yıllar sonra müzik piyasasına yeniden dönen Erdal Çelik'in büyük pişmanlığı ne? Konser açlığını yakında dindirebilecek mi? Fatih Erkoç karşısında nasıl haksızlığa uğradı? Hepsini ve daha fazlasını Emel Müftüoğlu ile birleşme sinyalinin de verildiği bu röportajda ilk kez okuyacaksınız. Muhabirimiz Turgay Suat Tarcan, efsanevi ismin suskunluğunu bozdu.

SİZDEN!

Gürol Ağırbaş, şarkılarda hakiki enstrüman sesi duymak isteyen, albüm kartonetlerini okumayı seven dinleyicilerin yakından tanıdığı değerli bir müzisyendir. Yıllarca albüm ve sahne çalışmalarında sadece enstrümanist kimliğini değil, besteci ve aranjör yönünü de sergilemiştir. Bunlardan en akılda kalıcı olanı ise hiç şüphesiz Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli eseridir. Enstrümanist olarak da bas gitarıyla özdeşleşmiş, çıkardığı “Bas Şarkıları” albümleriyle başrol oyunculuğuna taşıdığı bas gitarın müzikte iskelet görevi gören bir enstrüman olduğunu unutmamamız gerektiğini vurgulamıştır. İşte bu seri halinde çıkan bas gitar albümlerinin üçüncüsü, 20 yıllık bir aranın ardından “Bas Şarkıları 3” ismiyle ve Ada Müzik etiketiyle tekrar karşımıza çıktı.

T. S. TARCAN yazdı

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

Son sözler her zaman büyülemiştir insanları. Bilgece söylenmiş oldukları için ya da iğneleyici bir yönleri olduğu için belki de.

"Kelimelerin bittiği yerde müzik başlar''
HEINRICH HEINE

Tarihte Bugün

Snoop Dogg dünyaya geldi. (1971)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.