Yıllardır beklenilen birleşme gerçekleşti!

Efsanevi Spice Girls grubu için yıllardır aynı şey söyleniyordu. “Ne zaman birleşecekler?” ki bunu söyleyenlerden biri de benim. En son 2012 yılında Londra Olimpiyatlarının kapanış seremonisinde grup bir araya gelmiş, “Wannabe” ve “Spice Up Your Life” adlı harika şarkıları ile hafızalardan silinmeyecek bir Medley performansına imzalarını atmıştı. Ayrıca bu sahne show’u fanların beklentisini oldukça yükseltmişti. 

İşte o beklenilen haber bugün Spice Girls grubundan geldi. Yeniden birleştiklerini resmi bir basın açıklaması ile belirten Spice Girls, Victoria Beckham’ın gruba dahil olmayacağını ve bunun nedeninin Victoria Beckham’ın tamamiyle kendisini moda dünyasına adamasından kaynaklı olduğunu belirtti. 

Victoria Beckham sosyal medya hesabından yayınladığı yazıda şu açıklamayı yaptı; “2012 yılında sahnede hep birlikteydik fakat bu turda onlarla olamayacağım. Spice Girls hayatımın en önemli parçalarından biriydi. Harika bir show gerçekleştireceklerinden şüphem yok. Spice Girls, muhteşem fanlarını geçmişten geleceğe götürecek ve harika zamanlar yaşatacak.”

İngiltere ayağında Spice Girls grubuna konuk sanatçı olarak İngiliz müzisyen Jess Glynne katılacak ve böylelikle Spice Girls, 1 Haziran’da Manchester Etihad Stadium’da konser maratonuna başlamış olacak. Ayrıca biletlerin 10 Kasım’dan itibaren satışa sunulacağı bilgisini verelim!

“Spice World 2019” bir stadyum konseri olarak belirlendi ve şimdiden biletlerin satış rekorları kırması bekleniyor. Bu birleşme fanlarını olduğu kadar beni de çok mutlu etmiş durumda! Stop right now, thank you very much!

SPICE GIRLS 2019 İNGİLTERE AYAĞI KONSER TARİHLERİ 

1 Haziran - MANCHESTER ETIHAD STADIUM
3 Haziran - COVENTRY RICOH STADIUM
6 Haziran - SUNDERLAND STADIUM OF LIGHT
8 Haziran - EDINBURGH MURRAY FIELD STADIUM
10 Haziran - BRISTOL ASHTON GATE STADIUM
15 Haziran - LONDON WEMBLEY STADIUM 

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

 

Röportaj

"Kimsenin yeri dolmuyor ve özlem dinmiyor, sadece uyum sağlamayı öğreniyoruz zamanla..." 

Onu ilk kez "Ajlan & Mine" ile tanımıştık.

Turgay Suat Tarcan, 90`lı yıllara damgasını vuran MİNE ÇAĞLIYAN ile çok hoş ve güzel bir röportaj yaptı.


 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

T. S. TARCAN yazdı

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

Konser Hikayeleri

Broadway müzikalleri o kadar önemlidir ki Amerika'da; ünlü Hollywood oyuncuları bile "Bir gün hayalim bir Broadway müzikalinde oynamak" derler... Dünyaca meşhur oldukları halde gözlerini Broadway sahnesine dikmişlerdir. Çünkü biliyorlar ki bu müzikallerde oynayanlar hepsinden yetenekliler. Bu müzikallerin arasında en önemlilerinden "West Side Story"e gittim ve sizin için yazıya döktüm bu "Konser" pardon "Müzikal hikayemi" ;-)

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

Muhtar Cem Karaca 5 Nisan 1945 yılında  İstanbul'da doğdu. Babası Azerbaycan asıllı Mehmet Karaca ve annesi Ermeni asıllı Toto Karaca (İrma Felegyan) olan Cem Karaca, sanatla iç içe büyüdü. Müzik ile ilk tanışması annesinin teyzesi Rosa Felegyan'ın Cem Karaca'ya piyano notaları ve piyano nağmeleri öğretmesi ile olmuştur. 

"Müzik öyle bir denizdir ki, ben paçaları sıvadım hala içine giremedim"
DEDE EFENDI

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.