Yıllardır beklenilen birleşme gerçekleşti!

Efsanevi Spice Girls grubu için yıllardır aynı şey söyleniyordu. “Ne zaman birleşecekler?” ki bunu söyleyenlerden biri de benim. En son 2012 yılında Londra Olimpiyatlarının kapanış seremonisinde grup bir araya gelmiş, “Wannabe” ve “Spice Up Your Life” adlı harika şarkıları ile hafızalardan silinmeyecek bir Medley performansına imzalarını atmıştı. Ayrıca bu sahne show’u fanların beklentisini oldukça yükseltmişti. 

İşte o beklenilen haber bugün Spice Girls grubundan geldi. Yeniden birleştiklerini resmi bir basın açıklaması ile belirten Spice Girls, Victoria Beckham’ın gruba dahil olmayacağını ve bunun nedeninin Victoria Beckham’ın tamamiyle kendisini moda dünyasına adamasından kaynaklı olduğunu belirtti. 

Victoria Beckham sosyal medya hesabından yayınladığı yazıda şu açıklamayı yaptı; “2012 yılında sahnede hep birlikteydik fakat bu turda onlarla olamayacağım. Spice Girls hayatımın en önemli parçalarından biriydi. Harika bir show gerçekleştireceklerinden şüphem yok. Spice Girls, muhteşem fanlarını geçmişten geleceğe götürecek ve harika zamanlar yaşatacak.”

İngiltere ayağında Spice Girls grubuna konuk sanatçı olarak İngiliz müzisyen Jess Glynne katılacak ve böylelikle Spice Girls, 1 Haziran’da Manchester Etihad Stadium’da konser maratonuna başlamış olacak. Ayrıca biletlerin 10 Kasım’dan itibaren satışa sunulacağı bilgisini verelim!

“Spice World 2019” bir stadyum konseri olarak belirlendi ve şimdiden biletlerin satış rekorları kırması bekleniyor. Bu birleşme fanlarını olduğu kadar beni de çok mutlu etmiş durumda! Stop right now, thank you very much!

SPICE GIRLS 2019 İNGİLTERE AYAĞI KONSER TARİHLERİ 

1 Haziran - MANCHESTER ETIHAD STADIUM
3 Haziran - COVENTRY RICOH STADIUM
6 Haziran - SUNDERLAND STADIUM OF LIGHT
8 Haziran - EDINBURGH MURRAY FIELD STADIUM
10 Haziran - BRISTOL ASHTON GATE STADIUM
15 Haziran - LONDON WEMBLEY STADIUM 

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

 

Röportaj

"Kimsenin yeri dolmuyor ve özlem dinmiyor, sadece uyum sağlamayı öğreniyoruz zamanla..." 

Onu ilk kez "Ajlan & Mine" ile tanımıştık.

Turgay Suat Tarcan, 90`lı yıllara damgasını vuran MİNE ÇAĞLIYAN ile çok hoş ve güzel bir röportaj yaptı.


 

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

nikki minaj

Nicki Minaj hakkında bilmediğiniz 20 şey;

"Müzik, erkeklerin kalbini alevlendirmeli, kadınların ise gözünü yaşartmalıdır"
BEETHOVEN

Tarihte Bugün

Attila Özdemiroğlu aramızdan ayrıldı. (2016)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.