'Eurovision`a gitmeden önce, birincilik ödülü elimdeydi'

SERTAB ERENER, EMRE YÜCELEN' E ANLATTI...
 "EUROVİSİON'A GİTMEDEN ÖNCE,  BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ELİMDEYDİ"

Çağımızın popüler dijital platformu olan YouTube'da açmış olduğu www.youtube.com/sesegitimi adresli "Emre Yücelen Şan Dersi" adlı kanalında tüm bilgi birikimini müzik severler ve müzikle ilgilenen gençlerle paylaşan müzisyen, yorumcu ve vokal koç Emre Yücelen, kısa sürede 260.000 aboneye ulaştı.

Emre Yücelen, her geçen gün takipçi sayısı büyüyen kanalında;  her hafta gerçekleştirdiği canlı yayınlarının yanı sıra, ödüllü ses yarışmaları düzenliyor, müzikal gezilerinin vloglarına yer veriyor ve alanında uzman isimlerle röportajlar yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde kanalının "Emre Yücelen ile Stüdyo Sohbetleri" bölümünde Sertab Erener'i konuk eden Emre Yücelen, çok konuşulacak bir röportaja imza attı.SERTAB ERENER : "KONSERİME YİRMİ DAKİKA KALA BABAMI KAYBETTİĞİMİ ÖĞRENDİM"

Emre Yücelen'in, "sahnede en zorlandığınız anı anlatır mısınız ?" sorusuna Sertab Erener; "Babam uzun zamandır hastanede tedavi görüyordu. Adana'da konsere gittim. Sahneye çıkmama 20 dakika kala babamı kaybettiğimin haberini aldım.O an hemen İstanbul'a dönebilmem için zaten uçak seferi yoktu.Babam müzisyendi. Adımı da bir Türk Sanat Müziği şarkısında geçen sözlerden almış.O şarkıyı Türk Sanat Müziği albümümde de söylemiştim.Etrafımdaki herkes konseri iptal edelim mi? diye bana sordu ama  ben babamı müzikle yolcu etmek istedim. Sahneye çıktım ve o şarkıyı ve tüm şarkılarımı babama söyledim. Boğazımda bir yumru ile söyledim. Zorlandığım bir sahne oldu ama bir deneyimdi benim için" diye cevap verdi.SERTAB ERENER :"EUROVİSİON'A GİTMEDEN ÖNCE , BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ELİMDEYDİ"

Konu, Sertab Erener'in eurovision başarısına geldiğinde, "Ben bir hayal kurdum ve o hayale inandım. Ekibim de benimle inandı ve birlikte çok çalıştık. Bir şey yapıyorsam en iyisini yapmalıyım. Ben zaten birinci olmaya gittim. Yarışmaya gitmeden önce her sabah ; o sahnede başarıyla şarkımı yorumlayıp, kareografiyi tamamlayıp, yarışma sonunda elimde birincilik ödülünü hayal ettim. Yüzde yüz inanarak, birinciliği hedef koyarak gittim. Eurovision'da, hedeflediğim başarıya ulaşmanın haklı gururunu ve hayal ettiğimi en iyi şekilde yaparak, başarıya ulaşmanın huzurunu yaşadım." diyerek dile getirdi.Röportajın tamamı:

Kaynak: www.youtube.com/sesegitimi

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm


 
Dünyanın en çok satan sopranolarından biri olan Sarah Brightman “Hymn” adlı yeni albümünü 9 Kasım’da yayınlayacak.  

Galeri Haber

Kaynak: Valerie Macon/Getty Images North America

Son yılların en başarılı pop şarkıcılarından Kate Perry hakkında bilmediğiniz bilgiler için hazır mısınız?

Aykut BALCI yazdı

Özel Haber

10 Kasım

...

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

''Hayat bana zordu ama güzeldi. Herkesten tek isteğim var, haklarını helal etmeleri.''
MÜSLÜM GÜRSES

Magazin

Televizyonların sevilen müzik yarışma programı "O Ses Türkiye" de yeni jüri heyecanı yaşanıyor!

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.