Lana Del Rey'den Yeni Şarkı

Retro Müziğinin Kraliçesi Lana Del Rey’in 2019 yılının başlarında yayınlayacak olan yeni albümünden “Mariners Apartment Complex” adlı ilk single’ı yayınlandı!! 


Lorde ve Taylor Swift’in prodüktörü Jack Antonoff ile çalışan Lana, yeni çıkacak albüme ait “Venice Bitch” adlı ikinci single’ını 18 Eylül’de yayınladı. ❤️

Her iki single’ın kapak görselleri sanatçının kız kardeşi Chuck Grant ile iş birliği içinde hazırlandı.

Tarzını “Nancy Sinatra” olarak tanımlayan Brit ve Billboard müzik ödülleri sahibi Lana Del Rey’in harika “When The World Was At War We Kept Dancing” şarkısı, “Dünya savaşta iken biz sadece dans etmeye devam ettik ve yine yaparız” sözleri ile savaş karşıtı bir şarkı olarak lanse edilmişti. 2017 yılında çıkan “Lust For Life” adlı albümündeki şarkı sözlerinin bir röportajında Trump ile ilgili olmadığını belirten Lana Del Rey böylelikle spekülasyonlara son vermiş oldu. Bu yeni şarkısı ile bakalım onunla ilgili ne gibi haberler duyacağız.

 

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm


 
Dünyanın en çok satan sopranolarından biri olan Sarah Brightman “Hymn” adlı yeni albümünü 9 Kasım’da yayınlayacak.  

Galeri Haber

Kimileri aslında gerçek isimlerini kullanıyor, kimileri ise takma isimler kullanıyor. Hepimizin merak ettiği isimlerin aslında birer hikayesi var.

Tanıtım

Esra Sezer'in ilk teklisi "Ama Hala" "Vocal Records" etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

''Albümümün çocuklarına küfretmeyi öğrettiğini söylediler. Peki 12 yaşındaki kızının yapmasına izin verdiğin makyaj ne olacak?''
EMINEM

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Âşık Veysel vefat etti. (1973)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.