Lana Del Rey'den Yeni Şarkı

Retro Müziğinin Kraliçesi Lana Del Rey’in 2019 yılının başlarında yayınlayacak olan yeni albümünden “Mariners Apartment Complex” adlı ilk single’ı yayınlandı!! 


Lorde ve Taylor Swift’in prodüktörü Jack Antonoff ile çalışan Lana, yeni çıkacak albüme ait “Venice Bitch” adlı ikinci single’ını 18 Eylül’de yayınladı. ❤️

Her iki single’ın kapak görselleri sanatçının kız kardeşi Chuck Grant ile iş birliği içinde hazırlandı.

Tarzını “Nancy Sinatra” olarak tanımlayan Brit ve Billboard müzik ödülleri sahibi Lana Del Rey’in harika “When The World Was At War We Kept Dancing” şarkısı, “Dünya savaşta iken biz sadece dans etmeye devam ettik ve yine yaparız” sözleri ile savaş karşıtı bir şarkı olarak lanse edilmişti. 2017 yılında çıkan “Lust For Life” adlı albümündeki şarkı sözlerinin bir röportajında Trump ile ilgili olmadığını belirten Lana Del Rey böylelikle spekülasyonlara son vermiş oldu. Bu yeni şarkısı ile bakalım onunla ilgili ne gibi haberler duyacağız.

 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

8 Mart Dünya Kadınlar gününde Universal Müzik Türkiye ve Radio Slow Time’dan anlamlı bir albüm geliyor! “Women in Power” derleme albümü, müzik tarihinin unutulmaz kadın müzisyenlerinin en sevilen eserlerini bir araya getiriyor.

Galeri Haber

Dünyadaki en iyi rock festivallerinin kısa bir listesi. Bu 6 festivalde ana akım ve hard rock gruplarının yer aldığı bir liste hazırladık.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

''Doğaçlama takıl. Planlar asla işe yaramaz.''
RIHANNA

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.