Volkan Erden`den 'Akşam olunca' ile müzik dünyasına romantik bir başlangıç

Volkan Erden “Akşam Olunca” isimli şarkısıyla müzik dünyasına yeniden aşk dolu ve romantik bir giriş yaptı. Tüm dijital müzik platformlarında dinlenmeye başlanan şarkının video klibi ilk kez 13 Eylül’de yayınlandı. 2018’de sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşka İsyan” adlı şarkısıyla ilk kez dinleyicilere merhaba diyen Volkan Erden, Mars Yapım etiketi ile yayınlanan “Akşam Olunca” ile yeniden dinleyicisiyle buluşmuş olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Söz ve bestesi kendisine ait olan “Akşam Olunca” adlı şarkının klibini Hüseyin Cevahir Ünal yönetti. Klibin çekimlerinin bir kısmı yazın ortasında Bolu’nun yemyeşil ve sakin doğasında gerçekleşirken, bar sahnesi ve diğer mekan çekimleri doğup büyüdüğü Ankara’da gerçekleşti. Kurgusu Nazlı Vural’a ait olan klipte Volkan Erden eşi ile birlikte kameraların karşısına geçti. Şarkının düzenlemesi Özgür Bakkaloğlu, miks ve mastering ise Ankara’da Mars Yapım stüdyolarında Uğur Memiş tarafından yapıldı.

Konuşmaya başladığından beri kendisiyle baş başa kaldığı her an şarkı söyleyen Volkan Erden ortaokul yıllarında ailesinin ilk gitarını almasıyla şarkı sözleri yazıp kendi bestelerini yapmaya başladı. Üniversite yıllarında katıldığı pop-rock grubu ile birlikte bahar şenliklerinde ve Ankara’nın çeşitli mekanlarında sahne alarak şarkılarını görücüye çıkaran Volkan Erden mezun olduktan sonra müzik kariyerine tek başına devam etti. Aynı zamanda ODTÜ Maden Mühendisliği bölümü mezunu olan Volkan, mühendislik eğitimi esnasında bir yandan da 1 dönem ODTÜ Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü’nde şan dersleri aldı.

Kaynak: Haber Bülteni

Röportaj

Radyo dünyasını sanatçıları ve radyo tutkunlarını buluşturan festival devam ediyor. İstanbul Ortaköy meydanında 8 Mayıs günü son bulacak festival renkli görüntülere sahne oluyor. Grup Hepsi'den tanıdığımız Gülçin Ergül Radyo Fest 2015'in konuklarından biri oldu ve radyo programcılarına hem destek oldu hem de projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Barış Manço 7'den 70'e Türk müziğinde özlemle andığımız sanatçılardan biridir. Türkiye için gerçekten çok özel bir yeri vardır. Yaşadığı dönemde yaptığı eserleri, Tv programları, röportajları hala büyük bir keyif ve zevkle izlenmektedir. Barış Manço çok özel bir sanatçıydı. Özel olduğu kadar son zamanlar içerisinde onun gibisi gelmedi diyebiliriz...

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Umut E. ERKİ yazdı

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Bugün 10 Mayıs 2015 Anneler Günü! Annelerimiz için her gün çok özel ama dünyada bugün onların günü ve bizde bunu bir kutlama ile yapalım istedik. Bugün annelerimiz için bir çok sürprizler sizler düşündünüz bundan eminiz ve en iyi anneler günü şarkıları neler olabilir dedik ve sizin için araştırdık umarız beğenirsiniz. Tüm annelerimizin anneler gününü kutlarız...

"Kelimelerin bittiği yerde müzik başlar''
HEINRICH HEINE

Teknoloji

İnsansı robot, ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli’nin solistlik yaptığı filarmoni orkestrasını yönetti.

Tarihte Bugün

Amerikalı Soul şarkıcı Erykah Badu dünyaya geldi. (1971)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.