What Da Funk

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

Harun Kolçak, İrem Derici, Gülçin Ergül, Ferman Akgül, Gökçe, İrfan Özata, Bedük, Simge Sağın, Buray, Can Gox`un biraraya geldigi  WHAT DA FUNK'IN ilk stüdyo albümü 'WDF1' Arpej Müzik Yapım etiketiyle yayınlanacak.

What Da Funk her biri kendi enstrümanlarının önde gelen isimleri olan kreatif müzisyenlerden oluşuyor. Gruba liderlik eden Anıl Şallıel Müzisyen bir aileden geliyor. Babası ve kardeşi gibi saksafoncu olan Şallıel caz ve popüler müzik sahnesinin genç yeteneği olarak görülüyor.

2010'da kurulmuş olan grup, caz, funk ve soul tarzlarını harmanlayarak, sevilen efsane  şarkıları ve grubun kendi bestelerini grup üyeleri tarafından yapılan kendilerine has düzenlemeleri ve düet yaptıkları ünlü vokaller ile yorumlarken dinleyicisini eğlenceli bir partiye götürüyor.

itunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sırada
What Da Funk WDF1 albümü, 15 Eylül'den itibaren ilk kez ve sadece Apple Music’ten dinlenebilecek, 22 Eylül'den itibaren de tüm dijital platformlarda dinlenebilir olacak. iTunes üzerinden indirilmeye başlanan albüm en çok ön sipariş edilen albümlerde 1. sıraya yerleşti. WDF1 çok yakında fiziksel olarak da müzik marketlerdeki yerini alacak...

What Da Funk adlı sanatçının WDF1 albümü Apple Music’te

Röportaj

”ÖLECEKSEK SAHNEDE ÖLÜRÜZ!...”

Korkmadık çünkü halkımızın acılarını paylaşmak için oradaydık. Öleceksek sanat ve halk uğruna ölecektik, hepsi bu...

Turgay Suat Tarcan, A

...

SİZDEN!

SİZDEN!

S

...

T. S. TARCAN yazdı

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

"Bir müzikal filmi yapmak istiyorum. Evita gibi, ama iyi bir müzik ile"
ELTON JOHN

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.