Arşivimdeki Vefat Etmiş Sanatçılar

6- AMY WINEHOUSE - BACK TO BLACK

Bu albüm sadece hayatını kaybetmiş sanatçılar arasında değil; yaşayan ya da ölü fark etmez; tüm zamanların en iyi albümlerinden birisi bana göre... Şarkıların hepsi güzel. Özellikle de "Rehab" ve albüme adını veren şarkıya bayılıyorum. Yazık oldu kızcağıza...

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

 
2016 yılında yayınladıkları “Good Karma” adlı son albümüyle hayranlarına yine unutulmaz şarkılar bırakan ve yılların en efsanevi gruplarından İsveçli Roxette, 30. yıla özel bir albüm çıkarıyor. 

Galeri Haber

Ünlü Rap şarkıcısı Jay-Z hakkında bilmediklerinizi bu yazıda derledik.

Özel Haber

 
14 Ocak
...

Umut E. ERKİ yazdı

"Ünlü bir şahsiyet gibi değil, müzisyen olarak yaşıyorum."
ŞEBNEM FERAH

Teknoloji

Dünya dijitalleşmeye devam ederken müzikte farklı uygulamalarla geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Önceden yeni şarkıları keşfetmek için Radyo ve Tv tercihedilirken durum şimdi tamamen değişmiş durumda. Artık müzik severler interten keşfettikleri şarkıları Tv ve Radyolara öneriyor.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.