Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları (2.Bölüm)


İşte galerinin sonuna geldik sayın okuyucularım... İlk galeriyi "Hep biz mi onları taklit edeceğiz? Onlar da bizim şarkıcılarımızı taklit edebilirler" esprisiyle Ajdar ve Rihanna ile sonlandırmıştım. Yine esprili bir challenge ile bitirmek istedim. Ama bu kez gerçek bir taklit bile olabilir. Lady Gaga'nın 'Telephone' klibinde kola kutularına sarılı saçlarıyla telefonla konuşma sahnesini zaten daha önce Sibel Can 'Çantada Keklik' klibiyle çekmişti. Ayrıca Lady Gaga'nın "Judas" klibindeki dans sahnelerini Hadise'nin Eurovision'daki "Düm Tek Tek" performansına benzettiğimi de eklemeliyim. Özellikle de kırmızı dansöz kostümüyle... Gelecek yazımda görüşmek üzere…

Sayfa 20 / 20

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm

Her albümüyle dinlenme ve satış rekorları kıran Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın yeni albümü için geri sayıma başladı. Akalın, kariyerinin 11 ‘ncı albümünü doğum günü olan 23 Nisan’da çıkaracak.

Galeri Haber

İlki 2006 yılında olmak üzere toplam 6 albüm çıkaran Swift`in şimdiye kadar yedi grammy ödülü bulunuyor. Taylor Swift`in en iyi 10 şarkısını sizin için topladık. 

Özel Haber

Umut E. ERKİ yazdı

''Hayat bana zordu ama güzeldi. Herkesten tek isteğim var, haklarını helal etmeleri.''
MÜSLÜM GÜRSES

Teknoloji

Dünya dijitalleşmeye devam ederken müzikte farklı uygulamalarla geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Önceden yeni şarkıları keşfetmek için Radyo ve Tv tercihedilirken durum şimdi tamamen değişmiş durumda. Artık müzik severler interten keşfettikleri şarkıları Tv ve Radyolara öneriyor.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.