Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları (2.Bölüm)


İşte galerinin sonuna geldik sayın okuyucularım... İlk galeriyi "Hep biz mi onları taklit edeceğiz? Onlar da bizim şarkıcılarımızı taklit edebilirler" esprisiyle Ajdar ve Rihanna ile sonlandırmıştım. Yine esprili bir challenge ile bitirmek istedim. Ama bu kez gerçek bir taklit bile olabilir. Lady Gaga'nın 'Telephone' klibinde kola kutularına sarılı saçlarıyla telefonla konuşma sahnesini zaten daha önce Sibel Can 'Çantada Keklik' klibiyle çekmişti. Ayrıca Lady Gaga'nın "Judas" klibindeki dans sahnelerini Hadise'nin Eurovision'daki "Düm Tek Tek" performansına benzettiğimi de eklemeliyim. Özellikle de kırmızı dansöz kostümüyle... Gelecek yazımda görüşmek üzere…

Sayfa 20 / 20

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm


 
Cadılar Bayramı için özel hazırlanmış “Stranger Things” dizisinin soundtrack albümü “Hallowen Sounds From The Upside Down” ismi ile satışa çıktı.

Galeri Haber

Müzik piyasasında yaptığı tek bir şarkıyla ortalığı kasıp kavuran ve sonrasında devamını getiremeyen şarkıcıların, bazılarının sadece melodisi aklımızda olup adını bile bilmediğimiz en meşhur 20 "One-Hit-Wonder"`ı sunuyoruz sizlere..

Özel Haber

10 Kasım

...

Umut E. ERKİ yazdı

"Aşkı bulabilmek için risk almanız gerekir"
ZAYN MALIK

Teknoloji

 
Artık müzik GIF'lerini Snapchat ile gönderebilirsiniz. Businessinsider.com'un haberine göre; bu müzik GIF sohbet uygulaması TuneMoji'nin entegrasyonu sayesinde mümkün.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.