Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları (2.Bölüm)

GÜLŞEN BAYRAKTAR

Az önce Hande Yener sayfasında bahsettiğim ve bu galerinin ikinci bölümünde de kendisine yer bulan Gülşen'den başkası değil... Önceki yazımda Gülşen'in birçok klibinin yanı sıra "Bangır Bangır"ı da işlemiştim. Ama albüm kapağının ne kadar çok Katy Perry'nin "Roar" klibine benzediğini söylemeyi unutmuştum. İlerleyen yıllarda bu galerinin üçüncü bölümünü yapar mıyım, bilemiyorum ama eğer yaparsam kendisi yine yer alacak gibi duruyor. Çünkü tıpkı Hande Yener gibi o da hemen hemen her klibinde birilerinden esinleniyor.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

2013 yılından beri birçok live setini dinleyiciyle paylaşan Hey! Douglas’ın ilk albümü Marşandiz, tüm dijital platformlarda, müzikseverlerin karşısında!

Galeri Haber

Türk Pop müziğinin, Türk Halk müziğinin ve Türk Sanat müziğinin önemli isimleri dönem dönem Arabesk albümleri ile de çok daha geniş kitlere ulaşmayı başardılar.

Özel Haber

10 Kasım

...

Umut E. ERKİ yazdı

''Elvis'ten önce bir şey yoktu..''
JOHN LENNON

Teknoloji

Gücü her geçen gün artan sosyal medya, özellikle ünlüler ve sevenleri arasında cok büyük bir köprü kurmuş bulunmakta.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.