Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları (2.Bölüm)

GÜLŞEN BAYRAKTAR

Az önce Hande Yener sayfasında bahsettiğim ve bu galerinin ikinci bölümünde de kendisine yer bulan Gülşen'den başkası değil... Önceki yazımda Gülşen'in birçok klibinin yanı sıra "Bangır Bangır"ı da işlemiştim. Ama albüm kapağının ne kadar çok Katy Perry'nin "Roar" klibine benzediğini söylemeyi unutmuştum. İlerleyen yıllarda bu galerinin üçüncü bölümünü yapar mıyım, bilemiyorum ama eğer yaparsam kendisi yine yer alacak gibi duruyor. Çünkü tıpkı Hande Yener gibi o da hemen hemen her klibinde birilerinden esinleniyor.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm


 
Dünyanın en çok satan sopranolarından biri olan Sarah Brightman “Hymn” adlı yeni albümünü 9 Kasım’da yayınlayacak.  

Galeri Haber

İlki 2006 yılında olmak üzere toplam 6 albüm çıkaran Swift`in şimdiye kadar yedi grammy ödülü bulunuyor. Taylor Swift`in en iyi 10 şarkısını sizin için topladık. 

Özel Haber

Umut E. ERKİ yazdı

 “Kadınlara baktığımda, erkeklere baktığım zamankinden daha iyi hissediyorum ve cinselliği keşfetmek için kadınlarla birlikte olmak da dahil herşeyi yapabilirim” 
CHIRISTINA AGUILERA

Teknoloji

Size kulaklık alırken dinlemeden cesurca 5 dakikalık kontrolle nasıl kulaklık seçebileceğini anlatacağım.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.