Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları (2.Bölüm)

HANDE YENER

Bu yazımda değişiklik olsun diye önceki galeride yer almayan sanatçılarımızı ele almaya özen gösterdim ama Hande Yener ve bundan sonra çıkacak olan diğer bayan sanatçı söz konusu olunca tekrar galeriye alasım geldi. Çünkü Hande Yener, "Uzaylı" klibinde dev olup yürümesi aklıma Nelly Furtado'nun "Big Hoops (Bigger The Better)" klibini getirdi. Ayrıca "Bodrum" klibi de Kylie Minogue'un "Slow" klibinden esinlenilmiş gibi duruyor. İki klip de havuz başında geçiyor. Tek fark Kylie ve dansçıları plaj havlusunun üzerinde dans ederken, Yener ve dansçıları benzer figürleri şezlong üzerinde yapıyorlar. Kylie Minogue dansçılar arasında gölgede kalmasın diye dansçılarının plaj havlularının renklerini pastel tonlardan seçmişlerdi. Kylie ise masmavi bir havlunun üstünde yatıp daha çok göz alıyordu. Hande Yener ise pembe bir şişme deniz yatağını seçmiş gölgede kalmamak için... Dansçılarına ise renkli bir obje vermemişler.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Albüm

8 Mart Dünya Kadınlar gününde Universal Müzik Türkiye ve Radio Slow Time’dan anlamlı bir albüm geliyor! “Women in Power” derleme albümü, müzik tarihinin unutulmaz kadın müzisyenlerinin en sevilen eserlerini bir araya getiriyor.

Galeri Haber

İlki 2006 yılında olmak üzere toplam 6 albüm çıkaran Swift`in şimdiye kadar yedi grammy ödülü bulunuyor. Taylor Swift`in en iyi 10 şarkısını sizin için topladık. 

Özel Haber

10 Kasım

...

Umut E. ERKİ yazdı

''Müzik, özgürlüktür.''
CHRIS BROWN

Teknoloji

"Kanalıma hoş geldiniz. Abone olup paylaşmayı unutmayın." eğer çok sık duyduğunuz iki cümle ise siz de Youtube üzerinde çok fazla geziyorsunuz. Youtube kanalları popülerliğini sürdürmeye devam ederken kanalın abone sayısını arttırmak en büyük sorunlardan biri.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.