Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları (2.Bölüm)

HANDE YENER

Bu yazımda değişiklik olsun diye önceki galeride yer almayan sanatçılarımızı ele almaya özen gösterdim ama Hande Yener ve bundan sonra çıkacak olan diğer bayan sanatçı söz konusu olunca tekrar galeriye alasım geldi. Çünkü Hande Yener, "Uzaylı" klibinde dev olup yürümesi aklıma Nelly Furtado'nun "Big Hoops (Bigger The Better)" klibini getirdi. Ayrıca "Bodrum" klibi de Kylie Minogue'un "Slow" klibinden esinlenilmiş gibi duruyor. İki klip de havuz başında geçiyor. Tek fark Kylie ve dansçıları plaj havlusunun üzerinde dans ederken, Yener ve dansçıları benzer figürleri şezlong üzerinde yapıyorlar. Kylie Minogue dansçılar arasında gölgede kalmasın diye dansçılarının plaj havlularının renklerini pastel tonlardan seçmişlerdi. Kylie ise masmavi bir havlunun üstünde yatıp daha çok göz alıyordu. Hande Yener ise pembe bir şişme deniz yatağını seçmiş gölgede kalmamak için... Dansçılarına ise renkli bir obje vermemişler.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm


 
Dünyanın en çok satan sopranolarından biri olan Sarah Brightman “Hymn” adlı yeni albümünü 9 Kasım’da yayınlayacak.  

Galeri Haber

Kendisi de bir "Sadece Müzik" yazarı olan arkadaşım Mert ile WhatsApp grubumuzda yazışırken aklıma bir galeri yapma fikri geldi. Mert, Thalia hayranı olduğu için sürekli onun başka sanatçılar tarafından da taklit edilen kıyafetlerini gönderir. Ben de Thalia'nın bir moda ikonu olduğunu düşündüğümü söylemiştim. Derken ilham geldi ve ünlü şarkıcıların fenomenleşmiş kostümleriyle ilgili bir derleme yapayım dedim.

Umut E. ERKİ yazdı

"Gitar çalmaya başladığımdan beri ne yapacağıma o alet karar verir oldu"
ANGUS YOUNG

Teknoloji

Dünya dijitalleşmeye devam ederken müzikte farklı uygulamalarla geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Önceden yeni şarkıları keşfetmek için Radyo ve Tv tercihedilirken durum şimdi tamamen değişmiş durumda. Artık müzik severler interten keşfettikleri şarkıları Tv ve Radyolara öneriyor.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.