Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları

DEMET AKALIN

Demet Akalın da klip ve kostümlerinde Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Madonna, Mariah Carey gibi yabancı starları taklit edenlerden… Mesela “Koltuk” klibinde adeta bir J.Lo olmuş. “Kalbimdeki İmza” klibinde ise Madonna’nın “Human Nature” ve “Girl Gone Wild” kliplerinden esinlenme var. Siyah beyaz efektlerle yarı çıplak erkek dansçılar, zincirler, sado mazoşist görüntüler falan…

Hazır konu Demet Akalın’dan açılmışken, Rising Star Türkiye’ye değinmek istiyorum. Acaba yarışmacıları eleştirirken Demet Akalın, Gülben Ergen, Mustafa Sandal kendi canlı performanslarına bakıyorlar mı? Seslerinin yeterli olduğunu düşündükleri için mi jüri oldular? Fuat Güner bence hiç bu kadroya yakışmamış. Nedeni Fuat Güner’in diğer isimlerin yanında fazla kaliteli ve iyi kalmış olması… Fuat Güner güçlü sesiyle hala bu yaşta sahnede canlı performansında harikalar yaratabilir ama diğerlerinin playback yapması gerekiyor… Fuat Güner’in yerine Sinan Akçıl’ı filan alsalarmış bari… Sanıyorum Hülya Avşar’dan cesaretlendiler. Bir gün inşallah babayiğit bir yarışmacı “Siz kendi seslerinize bakın, sahneye çıkın da vokal yarışı yapalım. Kim daha çok detone olacak?” der de içim rahatlar. Bu ne özgüven valla?..

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Albüm

 
Mariah Carey’in dünyanın en özel seslerinden birisine sahip olduğu su götürmez bir gerçek. Gecen ay çıkardığı yeni albümüne ait ilk single’ı “GTFO” ile sevenlerini epey memnun eden Mariah, şimdi ise “With You” adlı ikinci single’ını yayınladı.

Galeri Haber

Geçtiğimiz günlerde vefat eden Rock`n`Roll efsanesi Chuck Berry`i en sevilen 15 şarkısı ile anmak istedik.

Umut E. ERKİ yazdı

"Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey; dilek tutmak olur"
BOB MARLEY

Teknoloji

"Kanalıma hoş geldiniz. Abone olup paylaşmayı unutmayın." eğer çok sık duyduğunuz iki cümle ise siz de Youtube üzerinde çok fazla geziyorsunuz. Youtube kanalları popülerliğini sürdürmeye devam ederken kanalın abone sayısını arttırmak en büyük sorunlardan biri.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.