Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları

DEMET AKALIN

Demet Akalın da klip ve kostümlerinde Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Madonna, Mariah Carey gibi yabancı starları taklit edenlerden… Mesela “Koltuk” klibinde adeta bir J.Lo olmuş. “Kalbimdeki İmza” klibinde ise Madonna’nın “Human Nature” ve “Girl Gone Wild” kliplerinden esinlenme var. Siyah beyaz efektlerle yarı çıplak erkek dansçılar, zincirler, sado mazoşist görüntüler falan…

Hazır konu Demet Akalın’dan açılmışken, Rising Star Türkiye’ye değinmek istiyorum. Acaba yarışmacıları eleştirirken Demet Akalın, Gülben Ergen, Mustafa Sandal kendi canlı performanslarına bakıyorlar mı? Seslerinin yeterli olduğunu düşündükleri için mi jüri oldular? Fuat Güner bence hiç bu kadroya yakışmamış. Nedeni Fuat Güner’in diğer isimlerin yanında fazla kaliteli ve iyi kalmış olması… Fuat Güner güçlü sesiyle hala bu yaşta sahnede canlı performansında harikalar yaratabilir ama diğerlerinin playback yapması gerekiyor… Fuat Güner’in yerine Sinan Akçıl’ı filan alsalarmış bari… Sanıyorum Hülya Avşar’dan cesaretlendiler. Bir gün inşallah babayiğit bir yarışmacı “Siz kendi seslerinize bakın, sahneye çıkın da vokal yarışı yapalım. Kim daha çok detone olacak?” der de içim rahatlar. Bu ne özgüven valla?..

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

Televizyonda veya bizzat kendiniz büyük konserlere şahit olmuşsunuzdur. Coşkulu kalabalıkların eğlendiği, şarkılara eşlik ettiği konserler. Binler, onbinler biraraya gelir bu konserlerde.
Ama dünyanın gelmiş geçmiş en çok katılımın olduğu ücretsiz 5 konsere katılanların sayısını duyduğunuzda dudağınız uçuklayabilir.

Umut E. ERKİ yazdı

"Müzik, erkeklerin kalbini alevlendirmeli, kadınların ise gözünü yaşartmalıdır"
BEETHOVEN

Teknoloji

İnsansı robot, ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli’nin solistlik yaptığı filarmoni orkestrasını yönetti.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Attila Özdemiroğlu aramızdan ayrıldı. (2016)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.