Taklit Türk Klipleri ve Albüm Kapakları

SON

İşte böyle sayın okurlarım… Bu yazıyı yazdığım gün (25.09.2015) Kurban Bayramı’nın ikinci gününü yaşıyorduk. O yüzden buradan herkesin Kurban Bayramını kutluyorum. Şehit askerler ve terör saldırılarında hayatlarını kaybeden siviller yetmezmiş gibi bir de dün, üstelik Kurban Bayramı’nın ilk gününde Hac’da izdiham çıktı ve aralarında Türk hacı adaylarının da bulunduğu 800’e yakın kişi hayatını kaybetti. Hepimizin başı sağ olsun… Böyle acılı bir günde biraz olsun sizi neşelendirmek adına yazımın son görselini internette bulduğum bir caps ile sonlandırmak istiyorum. Sadece Türkler mi yabancı starları taklit edecek? Hiper star’ımız Ajdar, Rihanna’dan 5 yıl evvel Çikita muz yemişti. :)))) Demek ki Rihanna, Ajdar’ı taklit etti! Nihohahaha! :D Gelecek yazımda görüşmek üzere…

Sayfa 21 / 21

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

"Akşam oldu hüzünlendim ben yine" diye geçer o meşhur eserde. "Akşam" çoğu zaman hüzündür, özlemdir, hasrettir, aşktır çünkü.

Umut E. ERKİ yazdı

"Müzik, erkeklerin kalbini alevlendirmeli, kadınların ise gözünü yaşartmalıdır"
BEETHOVEN

Teknoloji

 
Artık müzik GIF'lerini Snapchat ile gönderebilirsiniz. Businessinsider.com'un haberine göre; bu müzik GIF sohbet uygulaması TuneMoji'nin entegrasyonu sayesinde mümkün.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

Attila Özdemiroğlu aramızdan ayrıldı. (2016)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.