Lady Gaga ve Bradley Cooper İş Birliği

 
Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın başrolde oynadıkları “A Star is Born” adlı film aslında 1937 yılında yayınlanan ve aynı ismi taşıyan filmin günümüze uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Romantik bir müzikal tür olan film Bradley Cooper’ın ilk yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve Lady Gaga’nında ilk başrolü olduğu bir film. “A Star is Born” filminin soundtrack albümünden yayınlanan ilk single “Shallow” ile Bradley Cooper’ın şaşırtıcı bir şekilde gizli kalmış vokal yeteneğini ortaya koyuyor. Zaten Lady Gaga gibi bir sesin Bradley’e destek verdiği aşikar. Bradley Cooper ilk şarkı söylediği zaman Lady Gaga onun vokalini çok beğenmiş. 
 
Ayrıca Lady Gaga’nın canlı performansları çok başarılı. Oscar, Grammy, Billboard ödül törenlerinde sergilediği başarı dolu sahne show’ları ayrıca buna ek Super Bowl performansı ve Tony Bennett gibi bir efsane ile 2014 yılında çıkardığı “Cheek to Cheek” albümü bunun bir kanıtı. Lady Gaga sesi ile her tarz üstüne gidip sonunda bunu başarabilen bir vokal. 
 
 
Gelelim bu muhteşem ikilinin söylediği “Shallow” şarkısına. USA Today yazarlarından Brian Truitt’ın “Shallow” şarkısı için “Oscar adaylığı için akılda kalıcı ve dramatik bir şarkı. Akademi üyelerinin bunu kesinlikle dikkate alacağını düşünüyorum.” açıklaması şarkının aslında ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.  Bir Country ve Southern Country türü olarak “Shallow” gerçekten çok başarılı diyebilirim.  “A Star is Born” adlı bu güzel film 5 Ekim’de vizyona girecek. 
 
Umarım bu filmden sonra Bradley Cooper yeni bir albüm ile karşımıza çıkar. Böyle başarılı bir vokal performansından sonra Bradley’in bunu kesinlikle düşüneceğini tahmin ediyorum.
 

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Umut E. ERKİ yazdı

Mert ATEŞ yazdı

Konser Hikayeleri

Broadway müzikalleri o kadar önemlidir ki Amerika'da; ünlü Hollywood oyuncuları bile "Bir gün hayalim bir Broadway müzikalinde oynamak" derler... Dünyaca meşhur oldukları halde gözlerini Broadway sahnesine dikmişlerdir. Çünkü biliyorlar ki bu müzikallerde oynayanlar hepsinden yetenekliler. Bu müzikallerin arasında en önemlilerinden "West Side Story"e gittim ve sizin için yazıya döktüm bu "Konser" pardon "Müzikal hikayemi" ;-)

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Tüm zamanların en çok satan Single'ları sizin için topladık.

"Değişik bir müzik yapmak istedim, ki annem beni öbürlerinden ayırabilsin"
LES PAUL

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.