Lady Gaga ve Bradley Cooper İş Birliği

 
Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın başrolde oynadıkları “A Star is Born” adlı film aslında 1937 yılında yayınlanan ve aynı ismi taşıyan filmin günümüze uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Romantik bir müzikal tür olan film Bradley Cooper’ın ilk yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve Lady Gaga’nında ilk başrolü olduğu bir film. “A Star is Born” filminin soundtrack albümünden yayınlanan ilk single “Shallow” ile Bradley Cooper’ın şaşırtıcı bir şekilde gizli kalmış vokal yeteneğini ortaya koyuyor. Zaten Lady Gaga gibi bir sesin Bradley’e destek verdiği aşikar. Bradley Cooper ilk şarkı söylediği zaman Lady Gaga onun vokalini çok beğenmiş. 
 
Ayrıca Lady Gaga’nın canlı performansları çok başarılı. Oscar, Grammy, Billboard ödül törenlerinde sergilediği başarı dolu sahne show’ları ayrıca buna ek Super Bowl performansı ve Tony Bennett gibi bir efsane ile 2014 yılında çıkardığı “Cheek to Cheek” albümü bunun bir kanıtı. Lady Gaga sesi ile her tarz üstüne gidip sonunda bunu başarabilen bir vokal. 
 
 
Gelelim bu muhteşem ikilinin söylediği “Shallow” şarkısına. USA Today yazarlarından Brian Truitt’ın “Shallow” şarkısı için “Oscar adaylığı için akılda kalıcı ve dramatik bir şarkı. Akademi üyelerinin bunu kesinlikle dikkate alacağını düşünüyorum.” açıklaması şarkının aslında ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.  Bir Country ve Southern Country türü olarak “Shallow” gerçekten çok başarılı diyebilirim.  “A Star is Born” adlı bu güzel film 5 Ekim’de vizyona girecek. 
 
Umarım bu filmden sonra Bradley Cooper yeni bir albüm ile karşımıza çıkar. Böyle başarılı bir vokal performansından sonra Bradley’in bunu kesinlikle düşüneceğini tahmin ediyorum.
 

MERT ATEŞ
Güncel Yazıları
 


 

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Umut E. ERKİ yazdı

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

Kazakistan'da yaşayan 78 yaşındaki Mariam Amrayeva adlı yaşlı kadın, torunu ile birlikte söylediği rap şarkılarıyla sosyal medyanın yıldızı oldu.

''Elvis'ten önce bir şey yoktu..''
JOHN LENNON

Tarihte Bugün

Brian Molko dünyaya geldi. (1972)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.