The Chainsmokers - Memories…Do Not Open

Grammy ödüllü grup The Chainsmokers’ın heyecanla beklenen ilk stüdyo albümü “Memories…Do Not Open” Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Yayınladıkları şarkılarla dünya çapındaki müzik listelerini altüst eden başarılı ikili The Chainsmokers yepyeni albümü “Memories…Do Not Open” ile müzikseverlerle buluştu. Peş peşe 4 kez girdikleri Top 10 Billboard Hot 100 Hits’in ardından The Chainsmokers, albümde de yer alan ve Coldplay’in seslendirdiği “Something Just Like This” şarkısıyla listelerde yükselmeye devam ediyor.

Toplam 12 şarkıdan oluşan “Memories…Do Not Open”da “Paris” ve “Something Just Like This” şarkılarının yanı sıra grubun Emily Warren ile seslendirdiği “Don’t Say”, “Louane” ile seslendirdiği “It Won't Kill Ya” ve “The One” da albümde dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

Alex Pall ve Drew Taggart’tan oluşan The Chainsmokers, çeşitli repertuvarlarla geliştirdikleri müzikal güçleri ile bugünün en genç ve en bilinen ikilisi oldu. Indie, progressive ve pop altyapıları ile imzalarını oluşturan sound, bugün dünya listelerinde en üst sıralara oturdu. Prodüktör ve şarkı yazarı kimlikleriyle de kariyerlerinde emin adımlarla ilerleyen The Chainsmokers, Grammy ödülünün yanı sıra 2 Billboard Müzik Ödülü, 2 Teen Choice Ödülü, 2 MTV Müzik Ödülü ve 11 iHeart Müzik ödülünün sahibi oldu.

Tracklist

1. The One
2. Break Up Every Night
3. Bloodstream
4. Don't Say feat. Emily Warren
5. Something Just Like This feat Coldplay
6. My Type feat. Emily Warren
7. It Won't Kill Ya feat. Louane
8. Paris
9. Honest
10. Wake Up Alone feat. Jhené Aiko
11. Young
12. Last Day Alive feat. Florida Georgia Line

Reklam

SİZDEN!

...

Tanıtım

WHAT DA FUNK'IN YILDIZLAR GEÇİDİ ALBÜMÜ: WDF1 iTunes'da En Çok Ön Sipariş Edilen Albümlerde 1. Sıraya Yerleşti!

"Kelimelerin bittiği yerde müzik başlar''
HEINRICH HEINE

Tarihte Bugün