Celine Dion’dan Yıllar Sonra Bir Turne ve Yeni Albüm!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 11 Nisan 2019 18:24 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Yılların efsanevi müzisyen ve divalarından Celine Dion yepyeni bir albüm ile dönmeye hazırlanıyor. “Courage” isimli albümünü Kasım ayında yayınlayacak olan Celine Dion ayrıca albümün ismini taşıyan büyük bir dünya turnesine çıkacak.

Devamını oku...

Soul Müziğinin Efsanesi Aretha Franklin’den İki Yeni Film!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Salı, 26 Mart 2019 13:40 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Soul Müziğinin Kraliçesi Aretha Franklin’in hayatına dair yayınlanacak “Amazing Grace” adlı konser filmi efsanenin doğum günü olan 25 Mart’ta Detroit’te vizyona girdi. Daha sonra 19 Nisan’da bütün dünyada gösterime girecek.

Devamını oku...

Pink “Walk Me Home” İle Geri Döndü!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 22 Mart 2019 15:22 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Pink’in yeni “Hurts 2B Human” albümünden yayınlanan “Walk Me Home” adlı ilk single’ın videosu yayınlandı. "The Greatest Showman" filminin yönetmeni Michael Gracey tarafından çekilen “Walk Me Home” Pink’in geri dönüşünü müjdeler nitelikte.

Devamını oku...

Röportaj

"Belirtmek isterim ki fiziksel özelliğime yapılan yorum beni fazlasıyla gerdi...  Ülkemizde Tan Sağtürk de uzun boylu bir dansçı... Jüri üyelerinden Eser'in benim yaptığım dansa yorum yapması gerekirken Allah vergisi fiziksel özelliğimi tartışıyordu! Önemli olan uzunluğu değil işlevi diyorum. :D "

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Mor ve Ötesi grubunu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Ocak ayında Lana Del Rey, Violet Bent Backwards Over Grass isimli bir şiir kitabı yayınlama planlarını açıklamıştı. 

''Müzik hakkında pek bir şey bilmiyorum. Benim yerimde olan birinin çok şey bilmesine gerek yok zaten.''
ELVIS PRESLEY

Tarihte Bugün

Attila Özdemiroğlu aramızdan ayrıldı. (2016)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.