Bir “Disco Queen” Daha Gelmeyecek!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 17 Şubat 2019 10:37 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Donna Summer keşke ölmemiş olsaydı da yazımı yazarken onunla ilgili yepyeni şarkılardan oluşan bir albüm haberi alsaydık ve yeni şarkılarını dinleseydik sizce iyi olmaz mıydı? “Hot Stuff, I Feel Love, She Works Hard For the Money, Bad Girls, Last Dance, MacArthur Park, Bad Girls, Love to Love You Baby, On The Radio, Heaven Knows, Love Will Always Find You, Love Is In Control, Could It Be Magic, This Time I Know It’s for Real, State of Independence, Maybe It’s Over ve I Will Go With You gibi efsanevi şarkıları kim unutabilir? Eğer benim gibi Donna Summer fanlarından biriyseniz bu şarkıları çok iyi bilirsiniz.

Devamını oku...

Efsane Celine Dion’un hayatı film oluyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 10 Şubat 2019 19:40 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Celine Dion ismini duyunca benim için akan bütün sular duruyor. Kendime hep “Bu nasıl bir ses ve performans?” diye soruyorum. Celine Dion gibi muazzam ötesi bir sesin milyonların kalbini fethettiğine her defasında şahit oldum. Celine Dion müzik dünyasının gelmiş geçmiş en büyük ikonlarından ve gerçek starlarından biri. Tanrıça, Diva, Kraliçe, Efsane yada İdol... 

Devamını oku...

Röportaj

"Belirtmek isterim ki fiziksel özelliğime yapılan yorum beni fazlasıyla gerdi...  Ülkemizde Tan Sağtürk de uzun boylu bir dansçı... Jüri üyelerinden Eser'in benim yaptığım dansa yorum yapması gerekirken Allah vergisi fiziksel özelliğimi tartışıyordu! Önemli olan uzunluğu değil işlevi diyorum. :D "

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

Konser Hikayeleri

Broadway müzikalleri o kadar önemlidir ki Amerika'da; ünlü Hollywood oyuncuları bile "Bir gün hayalim bir Broadway müzikalinde oynamak" derler... Dünyaca meşhur oldukları halde gözlerini Broadway sahnesine dikmişlerdir. Çünkü biliyorlar ki bu müzikallerde oynayanlar hepsinden yetenekliler. Bu müzikallerin arasında en önemlilerinden "West Side Story"e gittim ve sizin için yazıya döktüm bu "Konser" pardon "Müzikal hikayemi" ;-)

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçılarından Bob Marley hakkında bilinmeyen birçok şeyi okumaya ne dersiniz...

''Albümümün çocuklarına küfretmeyi öğrettiğini söylediler. Peki 12 yaşındaki kızının yapmasına izin verdiğin makyaj ne olacak?''
EMINEM

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.