Beyonce’den Konser Filmi ve Albüm

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 26 Nisan 2019 17:47 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Beyonce’un 2018 yılında Coachella festivalinde sergilediği performans diğer starlara taş çıkartacak nitelikteydi. Eminim orda bulunan müzisyenler de Beyonce’u izlemek için sahne önünde yerlerini almıştı. Netflix bu konser için bir atağa geçti ve Beyonce’un Coachella performansını içeren konser filmini yayınlama kararı aldı. 

Devamını oku...

Celine Dion’dan Yıllar Sonra Bir Turne ve Yeni Albüm!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 11 Nisan 2019 18:24 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Yılların efsanevi müzisyen ve divalarından Celine Dion yepyeni bir albüm ile dönmeye hazırlanıyor. “Courage” isimli albümünü Kasım ayında yayınlayacak olan Celine Dion ayrıca albümün ismini taşıyan büyük bir dünya turnesine çıkacak.

Devamını oku...

Soul Müziğinin Efsanesi Aretha Franklin’den İki Yeni Film!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Salı, 26 Mart 2019 13:40 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Soul Müziğinin Kraliçesi Aretha Franklin’in hayatına dair yayınlanacak “Amazing Grace” adlı konser filmi efsanenin doğum günü olan 25 Mart’ta Detroit’te vizyona girdi. Daha sonra 19 Nisan’da bütün dünyada gösterime girecek.

Devamını oku...

Röportaj

"Gurbet G Thang" ile Rap dünyasına merhaba diyen Enizsbey ile Almanya`da şarkısı, klibi ve "Gurbet G"lik üzerine samimi bir röportaj yaptık.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

1980’lerde ve 1990’lı yıllarda albümleri dünyada en çok satan şarkıcıların başında gelen Whitney Houston, şarkıcı Bobby Brown ile çalkantılı geçen evliliği ve uyuşturucu kullandığı yönündeki haberler nedeniyle 2000’li yıllarla birlikte kariyerinde düşüşe geçmişti. 2 yıl önce 11 Şubat 2012 tarihinde trajik bir şekilde aramızdan ayrılan yıldız, unutulmaz şarkıları ile yaşamaya devam ediyor. 48 yaşında hayata gözlerini yuman Houston, hayatı boyunca sayısız etkili şarkıya imza atmıştı.

''Müzik benim dinimdir.''
JIMI HENDRIX

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.