Spice Girls Üyesi Emma Bunton’dan Yeni Albüm ve Robbie Williams Düeti!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Çarşamba, 27 Şubat 2019 09:15 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

12 yıl aradan sonra Emma Bunton “My Happy Place” adlı albümünü 12 Nisan günü yayınlayacak ve tekrardan sevenlerine merhaba diyecek! Spice Girls’ün en güçlü üyelerinden biri olan Emma Bunton uzun yıllardır albüm yapmıyordu. En son 2012 yılında Spice Girls grubu ile birlikte Londra Olimpiyatlarının kapanış seremonisini gerçekleştiren Emma Bunton o günden beri yeni albümü için çalışıyordu. Hatta yine 2012 yılında grup üyelerinden Melanie C ile “I Know Him So Well” adlı bir single kaydeden Emma Bunton onu özleyenlerin kalplerini bu güzel şarkı ile fethetmişti.

Devamını oku...

Yeni ve Güçlü Bir Yetenek: Lizzo!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazartesi, 25 Şubat 2019 08:36 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Lizzo bu yıl gerçek patlamasını “Cuz I Love You” şarkısıyla yaptı. Gerçek ismi Melissa Jefferson olan Lizzo, İlkbahar’ın en çok beklenen albümleri arasında yer alan “Cuz I Love You” ile bütün dengeleri değiştirmeye geliyor.

Devamını oku...

Bir “Disco Queen” Daha Gelmeyecek!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 17 Şubat 2019 10:37 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Donna Summer keşke ölmemiş olsaydı da yazımı yazarken onunla ilgili yepyeni şarkılardan oluşan bir albüm haberi alsaydık ve yeni şarkılarını dinleseydik sizce iyi olmaz mıydı? “Hot Stuff, I Feel Love, She Works Hard For the Money, Bad Girls, Last Dance, MacArthur Park, Bad Girls, Love to Love You Baby, On The Radio, Heaven Knows, Love Will Always Find You, Love Is In Control, Could It Be Magic, This Time I Know It’s for Real, State of Independence, Maybe It’s Over ve I Will Go With You gibi efsanevi şarkıları kim unutabilir? Eğer benim gibi Donna Summer fanlarından biriyseniz bu şarkıları çok iyi bilirsiniz.

Devamını oku...

Röportaj

"...Artık coştu sokak müziği.. Bizim zamanımızda öyle miydi? Şimdi vapur, sokak, metro; her yerde çok kaliteli ve geniş orkestralar var. Takdir ediyorum bu azmi ve güzelliği..."

Turgay S. Tarcan, Direc-t grubunun solisti BİLGE KÖSEBALABAN ile samimi ve güzel bir röportaj gerçekleştirdi.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Yazının başlığını unutulmaz gaf diye koyduk. Aslında şimdilerde televizyonlara bakıyorum da, şu anda bunların çok daha fazlasını görüyoruz. Gaf dememizin sebebi o yıllarda bu canlı yayında gerçekleşen olayın çok fazla tepki çekmiş olması.

''İnsanlar üst üste salamura gibi yığılmışlar, biraz yüksek volümlü müzik yaparsam, belki yerlerinden kalkarlar.''
JIMI HENDRIX

Tarihte Bugün

Harun Kolçak dünyaya geldi. (1955)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.