Pink “Walk Me Home” İle Geri Döndü!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 22 Mart 2019 15:22 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Pink’in yeni “Hurts 2B Human” albümünden yayınlanan “Walk Me Home” adlı ilk single’ın videosu yayınlandı. "The Greatest Showman" filminin yönetmeni Michael Gracey tarafından çekilen “Walk Me Home” Pink’in geri dönüşünü müjdeler nitelikte.

Devamını oku...

Glastonbury Sahnesinde Yıldızlar Geçidi!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazartesi, 18 Mart 2019 18:55 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Dünyanın en eski ve sayılı müzik etkinliklerinden biri olarak görülen Glastonbury Festivali ilk olarak 1970 yılında sevenleri ile buluştu. 

Devamını oku...

Maske’nin Altındaki İsmi Tahmin Edebilir misiniz?

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 10 Mart 2019 18:00 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Bence bildiğiniz bütün şarkı yarışmalarını bir kenara bırakın. Çünkü sizlere ünlülerin katıldığı eğlence dolu harika bir müzik yarışmasından bahsedeceğim. 

Devamını oku...

Röportaj

"SON RÜYA" son kullanma tarihi olmayan parçalardan birisi!

90'lı yıllarda Türkçe Rock Müziği patladığında hayatımıza çok iyi rockçılar girdi. Hala severek dinlediğimiz Teoman, Haluk Levent, Cenk Eroğlu, Demir Demirkan, Feridun Düzağaç, Fatih Erdemci, Hakan Kurşun gibi... Bu fenomen isimlerden birisi de Tüzmen'di. Adaşı olan Megastar Tarkan ile karıştırılmamak için soyadını kullanan sanatçı, son yıllarda "Kurtlar Vadisi" dizisi ile adından söz ettirmişti. Müziğe dönmesini bekleyen hayranlarına müjde! Tüzmen geri dönüyor! Bu haberi ilk kez "Sadece Müzik" muhabiri Turgay Suat Tarcan'ın Tüzmen ile yaptığı bu röportaj ile öğreneceksiniz.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

Dünyanın en güzel şehirlerine sahip ülkemiz bu açıdan farklı bir endüstriye ev sahipliği yapabilir. Şimdilik çok fazla keşfeden yok ama müzik endüstrisi için çok güzel kliplerin çıkabileceğini biliyoruz.

"Hayat bir seyahattir,bir hedef değil"
STEVEN TYLER

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.