Retro Kraliçesi “Lana Del Rey” İle Yeniden!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cumartesi, 12 Ocak 2019 10:48 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

2019 yılı geçmiş yıllarda olduğu gibi bir çok müzisyenin yeni albüm haberlerini almakla başladı. Retro müziğinin Kraliçesi olarak anılan güzel sesli Lana Del Rey’in müzik yolculuğu aslında çok genç yaşlarındayken New York’taki gece klüplerinde şarkı söylemesi ile başladı.

Devamını oku...

Dido Geri Dönüyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cumartesi, 05 Ocak 2019 22:32 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

6 yıldan sonra geri dönen isimlerden biri olan İngiliz Müzisyen Dido “Still On My Mind” isimli yeni albümü için hazırlık yapıyor. 

Devamını oku...

Sinead O’Connor Geri Mi Dönüyor?

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 28 Aralık 2018 19:10 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

“Nothing Compares 2 U” adlı şarkısı ve güzel sesi ile kendini dünyaya tanıtan Sinead O’Connor’a bundan 10 yıl önce Bipolar teşhisi koyulmuştu. Müzisyen yayınladığı bir videoda doktoru ve psikiyatristinden başkasının olmadığını ve intihar girişiminde bulunduğunu açıklayarak sevenlerini hem şaşırtmış hem de çok üzmüştü. Her gün ayakta kalmak için elinden yaptığını söyleyen Sinead O’Connor, bunun çok zor olduğunu açıklamıştı.

Devamını oku...

Röportaj

BEN BASKETBOL AYAKKABISI ALACAĞIM PARAYLA BİR ANDA FİKİR DEĞİŞTİREREK BİR GİTAR ALDIM KENDİME, BÖYLE BAŞLADI MÜZİKLE OLAN HİKAYEM!

2017 yılına hızlı girdik ve röportajlarımız devam ediyor... Volkan Erdoğan Aykut Balcı'nın sorularını "sadecemuzik.net" için cevapladı.

SİZDEN!

SİZDEN!

SadeceMuzik.Net ekibi olarak yepyeni bir proje ile takipçilerimize yepyeni bir imkan sunuyoruz. 

Sayfamızdaki yeni projemiz „SİZDEN!“ bölümü ile SadeceMuzik.Net dünyası artık daha interaktif, daha eğlenceli ve SİZDEN olacak !!

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

Konser Hikayeleri

Broadway müzikalleri o kadar önemlidir ki Amerika'da; ünlü Hollywood oyuncuları bile "Bir gün hayalim bir Broadway müzikalinde oynamak" derler... Dünyaca meşhur oldukları halde gözlerini Broadway sahnesine dikmişlerdir. Çünkü biliyorlar ki bu müzikallerde oynayanlar hepsinden yetenekliler. Bu müzikallerin arasında en önemlilerinden "West Side Story"e gittim ve sizin için yazıya döktüm bu "Konser" pardon "Müzikal hikayemi" ;-)

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

 
Amy Winehouse 14 Eylül 1983 yılında dünyaya geldi, 16 yaşında profesyonelce şarkı söylemeye başladı. İlk albümü Frank'in ardından "Back to Black" adlı 2. albümünü İngiltere'de piyasaya sürdü. 

''Garip bir şekilde, bazı şarkıları yazmak istemezsiniz.''
DAVID BOWIE

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.