“A Star Is Born” Filmi ile Yeniden!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 01 Mart 2019 17:20 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın başrollerini oynadığı müzikal film “Bir Yıldız Doğuyor” sinemalara tekrardan geri dönüyor. 

Devamını oku...

Spice Girls Üyesi Emma Bunton’dan Yeni Albüm ve Robbie Williams Düeti!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Çarşamba, 27 Şubat 2019 09:15 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

12 yıl aradan sonra Emma Bunton “My Happy Place” adlı albümünü 12 Nisan günü yayınlayacak ve tekrardan sevenlerine merhaba diyecek! Spice Girls’ün en güçlü üyelerinden biri olan Emma Bunton uzun yıllardır albüm yapmıyordu. En son 2012 yılında Spice Girls grubu ile birlikte Londra Olimpiyatlarının kapanış seremonisini gerçekleştiren Emma Bunton o günden beri yeni albümü için çalışıyordu. Hatta yine 2012 yılında grup üyelerinden Melanie C ile “I Know Him So Well” adlı bir single kaydeden Emma Bunton onu özleyenlerin kalplerini bu güzel şarkı ile fethetmişti.

Devamını oku...

Yeni ve Güçlü Bir Yetenek: Lizzo!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazartesi, 25 Şubat 2019 08:36 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Lizzo bu yıl gerçek patlamasını “Cuz I Love You” şarkısıyla yaptı. Gerçek ismi Melissa Jefferson olan Lizzo, İlkbahar’ın en çok beklenen albümleri arasında yer alan “Cuz I Love You” ile bütün dengeleri değiştirmeye geliyor.

Devamını oku...

Röportaj

BEN BASKETBOL AYAKKABISI ALACAĞIM PARAYLA BİR ANDA FİKİR DEĞİŞTİREREK BİR GİTAR ALDIM KENDİME, BÖYLE BAŞLADI MÜZİKLE OLAN HİKAYEM!

2017 yılına hızlı girdik ve röportajlarımız devam ediyor... Volkan Erdoğan Aykut Balcı'nın sorularını "sadecemuzik.net" için cevapladı.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

GANGNAM Style şarkısı ve dansıyla dünyayı kasıp kavuran Güney Koreli PSY’nin klibi, Youtube’da 531 milyon kişi tarafından izlendi. İngiltere ve ABD müzik listelerinin 1 ve 2’nci sıralarına yerleşen şarkıyla dansı, Türkiye’de de  moda oldu. Televizyon şovlarında ve internet videolarında bu dansın benzerleri yapılıyor.

"Kadınla müziğin yaşı olmaz"
OLIVER GOLDSMITH

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.