Thalia’dan Bomba Gibi Bir Latin Albüm; Valiente!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 27 Aralık 2018 10:31 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Köşemde Latin Pop Müziğinin efsanevi Kraliçesi Thalia’dan bahsetmemek olmazdı. Onu latin müziğinin kraliçesi ve divası konumuna getiren şeyler yazmakla bitmez aslında. 

Devamını oku...

Netflix’ten yeni bir dizi “Selena: The Series”

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 16 Aralık 2018 16:41 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

The Netflix, 1995 yılında menajeri tarafindan öldürülen latin tejano müziğinin kraliçesi Selena’nın hayatını dizi yapma kararı aldı. The Quintanilla ailesi ile alınan bu karardan sonra dizi hazırlıklarına hemen başlanacağı bilgisi verildi.

Devamını oku...

“The Rugrats” LP formatında geri dönüyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Çarşamba, 28 Kasım 2018 18:42 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

90’lı yıllara damga vurmuş ve kült çizgi filmlerinden biri olan Rugrats’i kimler izlemedi ki? O zamanların en heyecan verici bölümleri ile çocukları başta olmak üzere aile bireylerini de ekran başından ayırmayan The Rugrats, Tommy Pickles ve onun bebek çetesi ile bitmek bilmeyen maceralarını anlatıyordu ki bir bebek gerçekten konuşabilseydi neler söylerdi sorusuna, The Rugrats’ten yola çıkarak “macera dolu, akıllıca ve bir yetişkin gibi” cevabı verebilirim.

Devamını oku...

Röportaj

BEN BASKETBOL AYAKKABISI ALACAĞIM PARAYLA BİR ANDA FİKİR DEĞİŞTİREREK BİR GİTAR ALDIM KENDİME, BÖYLE BAŞLADI MÜZİKLE OLAN HİKAYEM!

2017 yılına hızlı girdik ve röportajlarımız devam ediyor... Volkan Erdoğan Aykut Balcı'nın sorularını "sadecemuzik.net" için cevapladı.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Türkü Akbayram, müzikal yolculuğunun dinleyici ile buluşan ilk ürünü olan “Hiçbiri” adlı şarkısını Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

Konser Hikayeleri

Broadway müzikalleri o kadar önemlidir ki Amerika'da; ünlü Hollywood oyuncuları bile "Bir gün hayalim bir Broadway müzikalinde oynamak" derler... Dünyaca meşhur oldukları halde gözlerini Broadway sahnesine dikmişlerdir. Çünkü biliyorlar ki bu müzikallerde oynayanlar hepsinden yetenekliler. Bu müzikallerin arasında en önemlilerinden "West Side Story"e gittim ve sizin için yazıya döktüm bu "Konser" pardon "Müzikal hikayemi" ;-)

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Tarkan`ı mercek altına aldık.

İlginç Haber

GANGNAM Style şarkısı ve dansıyla dünyayı kasıp kavuran Güney Koreli PSY’nin klibi, Youtube’da 531 milyon kişi tarafından izlendi. İngiltere ve ABD müzik listelerinin 1 ve 2’nci sıralarına yerleşen şarkıyla dansı, Türkiye’de de  moda oldu. Televizyon şovlarında ve internet videolarında bu dansın benzerleri yapılıyor.

"Bir müzikal filmi yapmak istiyorum. Evita gibi, ama iyi bir müzik ile"
ELTON JOHN

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.