Bir “Disco Queen” Daha Gelmeyecek!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 17 Şubat 2019 10:37 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Donna Summer keşke ölmemiş olsaydı da yazımı yazarken onunla ilgili yepyeni şarkılardan oluşan bir albüm haberi alsaydık ve yeni şarkılarını dinleseydik sizce iyi olmaz mıydı? “Hot Stuff, I Feel Love, She Works Hard For the Money, Bad Girls, Last Dance, MacArthur Park, Bad Girls, Love to Love You Baby, On The Radio, Heaven Knows, Love Will Always Find You, Love Is In Control, Could It Be Magic, This Time I Know It’s for Real, State of Independence, Maybe It’s Over ve I Will Go With You gibi efsanevi şarkıları kim unutabilir? Eğer benim gibi Donna Summer fanlarından biriyseniz bu şarkıları çok iyi bilirsiniz.

Devamını oku...

Efsane Celine Dion’un hayatı film oluyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Pazar, 10 Şubat 2019 19:40 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Celine Dion ismini duyunca benim için akan bütün sular duruyor. Kendime hep “Bu nasıl bir ses ve performans?” diye soruyorum. Celine Dion gibi muazzam ötesi bir sesin milyonların kalbini fethettiğine her defasında şahit oldum. Celine Dion müzik dünyasının gelmiş geçmiş en büyük ikonlarından ve gerçek starlarından biri. Tanrıça, Diva, Kraliçe, Efsane yada İdol... 

Devamını oku...

Röportaj

"Gurbet G Thang" ile Rap dünyasına merhaba diyen Enizsbey ile Almanya`da şarkısı, klibi ve "Gurbet G"lik üzerine samimi bir röportaj yaptık.

SİZDEN!

Merhaba SadeceMüzik.Net Takipçileri,

Size grubumuz "Yarın"dan ve çıkardığımız EP "III"den bahsetmek istiyoruz.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Sizin için Sezen Aksu`nun 90’lı yıllara damga vuran en iyi 10 şarkısını seçtik.

"Kötü müzikten daha çok kötü müzisyen var"
ISAAC STERN

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.