Yeni Bir Bryan Adams!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cumartesi, 19 Ocak 2019 12:12 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Usta Müzisyen Bryan Adams 4 yıllık bir aradan sonra geri dönüyor. 14. Stüdyo albümü “Shine a Light” albümü 1 Mart’ta bütün dünyada yayınlanacak.

Devamını oku...

Efsanevi The Cranberries ve Solist’i Dolores O’Riordan ile Artık Sona Doğru...

  • Kategori: Mert Ateş
  • Salı, 15 Ocak 2019 19:40 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Dolores O’Riordan benim için çok özel ve sıra dışı bir sesti. Bundan nerdeyse 15 yıl önce İrlandalı Hocamın sınıfta o muhteşem “Zombie” şarkısını dinlettiğini ve gözlerimin dolduğu anları dün gibi hatırlarım. Hala Dolores O’Riordan’ın öldüğüne inanamayanlardan biriyim. 

Devamını oku...

Retro Kraliçesi “Lana Del Rey” İle Yeniden!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cumartesi, 12 Ocak 2019 10:48 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

2019 yılı geçmiş yıllarda olduğu gibi bir çok müzisyenin yeni albüm haberlerini almakla başladı. Retro müziğinin Kraliçesi olarak anılan güzel sesli Lana Del Rey’in müzik yolculuğu aslında çok genç yaşlarındayken New York’taki gece klüplerinde şarkı söylemesi ile başladı.

Devamını oku...

Röportaj

Bugün 29 Ağustos 2018, yani Michael Jackson'ın 60. doğum günü... O yüzden dünyanın dört bir yanında Popun Kralının anısına etkinlikler düzenleniyor. Türkiye'de de çeşitli kutlamalar yapılıyor. Örneğin bu akşam saat 21:00’de DJ Kaan Yüceil'in performansı eşliğinde The Populist, pop müziğin efsane ismi Michael Jackson’un 60. yaş  gününü Bomontiada şubesinde gerçekleşecek partiyle kutlayacak. Michael Jackson'ın Türk hayranlarından oluşan www.mjturkiye.com sitesi ise onu farklı bir şekilde anma kararı aldı. Kimsesiz çocukları gülümsetmeyi amaçlayan bu etkinlik nedeniyle mikrofonumuzu MJTurkiye.com forum editörü Arzu Hanım'a uzattık.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Çelik`i mercek altına aldık.

İlginç Haber

Britney Spears müzik dünyasının sansasyonel isimlerinden biri. Aldığı ödüller, özel yaşamı, albümleri aşkları, konserleri, zaman zaman yaptıkları onun hakkında çok şey söyleyebiliriz. 2009 yılında Guiness Rekorlar Kitabına 21. yüzyılın En İyi Kadın Şarkıcısı olarak gösterilmişti. 

"Onu çalıyor olmamın yanı sıra ben bu gitar denen enstrumanın hayranıyım aynı zamanda"
STEVE VAI

Tarihte Bugün

Harun Kolçak dünyaya geldi. (1955)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.