Dido Geri Dönüyor!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cumartesi, 05 Ocak 2019 22:32 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

6 yıldan sonra geri dönen isimlerden biri olan İngiliz Müzisyen Dido “Still On My Mind” isimli yeni albümü için hazırlık yapıyor. 

Devamını oku...

Sinead O’Connor Geri Mi Dönüyor?

  • Kategori: Mert Ateş
  • Cuma, 28 Aralık 2018 19:10 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

“Nothing Compares 2 U” adlı şarkısı ve güzel sesi ile kendini dünyaya tanıtan Sinead O’Connor’a bundan 10 yıl önce Bipolar teşhisi koyulmuştu. Müzisyen yayınladığı bir videoda doktoru ve psikiyatristinden başkasının olmadığını ve intihar girişiminde bulunduğunu açıklayarak sevenlerini hem şaşırtmış hem de çok üzmüştü. Her gün ayakta kalmak için elinden yaptığını söyleyen Sinead O’Connor, bunun çok zor olduğunu açıklamıştı.

Devamını oku...

Thalia’dan Bomba Gibi Bir Latin Albüm; Valiente!

  • Kategori: Mert Ateş
  • Perşembe, 27 Aralık 2018 10:31 tarihinde yayınlandı.
  • Mert Ateş tarafından yazıldı.

Köşemde Latin Pop Müziğinin efsanevi Kraliçesi Thalia’dan bahsetmemek olmazdı. Onu latin müziğinin kraliçesi ve divası konumuna getiren şeyler yazmakla bitmez aslında. 

Devamını oku...

Röportaj

Radyo dünyasını sanatçıları ve radyo tutkunlarını buluşturan festival devam ediyor. İstanbul Ortaköy meydanında 8 Mayıs günü son bulacak festival renkli görüntülere sahne oluyor. Grup Hepsi'den tanıdığımız Gülçin Ergül Radyo Fest 2015'in konuklarından biri oldu ve radyo programcılarına hem destek oldu hem de projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Tanıtım

Halil Sezai’nin bu yıl kurduğu ve üretim merkezi olarak tanımladığı KaYıP Müzik’in ilk projesi hayata geçti. Umut ve Soner isimli 19 yaşındaki iki yetenekli genç müzik dünyasına “Boşver” adlı şarkılarıyla merhaba diyor.

Konser Hikayeleri

Sanatçıların ölümlerine her zaman üzülmüşüzdür. Onları görmesek bile hayatımızın fon müziği oldukları için bizden bir parça gitmiş gibi olur. Fakat o şarkıcıyı gördüysek eğer anılarımıza da katılırlar. İşte ben de The Prodigy vokalisti Keith Flint'in ölüm haberini alınca sıradan ünlü ölüm haberlerinden daha çok üzüldüm. 

Dünden Bugüne

Dünden Bugüne`de Kenan Doğulu`yu mercek altına aldık.

İlginç Haber

Şarkıcıların çocukluk veya gençlik halleri sevenleri için her zaman ilginç olmuştur. Onların toy ve saf halleri youtube`da en çok tıklanan videolar arasında...

''Garip bir şekilde, bazı şarkıları yazmak istemezsiniz.''
DAVID BOWIE

Tarihte Bugün

Harun Kolçak dünyaya geldi. (1955)

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.