2018`in En İyi Yerli ve Yabancı Şarkıları

  • Kategori: Turgay Suat Tarcan
  • Pazartesi, 24 Aralık 2018 14:03 tarihinde yayınlandı.
  • Turgay Suat Tarcan tarafından yazıldı.

İşte bir yılın daha sonuna geldik. 2018 senesi biterken en iyiler listeleri de oluşmaya başladı. Biz de bir müzik sitesi olarak senenin en güzel şarkılarını derlemek durumundaydık. 2018'de birçok efsane geri döndü. Yeni şarkıcılar da kariyerlerini sağlamlaştırma yolunda önemli adımlar attı. Ben de düet bile olsa her şarkıcıdan sadece 1 şarkı kısıtlaması yaparak "2018'in en iyi yerli ve yabancı şarkıları" listesi yapmaya karar verdim. 

Devamını oku...

Drake, Nil, Cher ve Aslı 2018`e damgasını vurdu!

  • Kategori: Turgay Suat Tarcan
  • Salı, 04 Aralık 2018 22:32 tarihinde yayınlandı.
  • Turgay Suat Tarcan tarafından yazıldı.

2018 müzik açısından bereketli geçti. Yeni sanatçılar müzik piyasasına katılırken, uzun zamandır geri dönüşü beklenen deneyimli yıldızlar da bekleneni yaptılar. 2018'in son haftalarını yaşadığımız bugünlerde ünlü rockçı Aslı Gökyokuş, yeni albümü "Dünya" ile rockseverleri mutlu etti. Ben de ne zamandır albüm kritiği yazamıyordum. Taşınma evresinde olduğum için vakit bulamıyordum. Hazır "Dünya" albümüyle ilgili bir yazı kaleme almaya karar vermişken uzun süredir bahsetmek istediğim, arşivimi şenlendiren 2018 çıkışlı 3 CD'den daha bahsetmek istiyorum. 

Devamını oku...

Kral Olmak Dururken Kraliçe Olmayı Seçen Adamın Filmi

  • Kategori: Turgay Suat Tarcan
  • Perşembe, 08 Kasım 2018 12:48 tarihinde yayınlandı.
  • Turgay Suat Tarcan tarafından yazıldı.

Bugün tarihlerden 7 Kasım 2018... Az önce hayatımda izlediğim en güzel müzikallerden birisi olan ve Queen'in vokalisti Freddie Mercury'nin hayatını konu alan "Bohemian Rhapsody"den çıktım. Ve belki de ilk kez yazmaya nereden başlayacağımı bilemiyorum. 

Devamını oku...

SİZDEN!

Merhaba Sadece Müzik Ailesi ve Değerli Takipçileri,

Size yeni çıkardığımız tekli Nöbet'ten bahsetmek için buradayız.

Albüm

Her projesinde farklı ve yenilikçi işlere imza atan sanatçı Can Bonomo, ''Ruhum Bela'' isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Galeri Haber

Sizlere 80`li ve 90`lı yılların şarkıcı ve gruplarının şimdiki hallerinden bir demet hazırladık..

Kimisi yıllanmış şarap sözüne layık, kimisi de yıllar sonra epey yaşlanmış durumda...

Umut E. ERKİ yazdı

''Ünlü olmanın bana verdiği tek iyi şey restoranda iyi bir masa kapıyor olmam..''
DAVID BOWIE

Teknoloji

Dünya dijitalleşmeye devam ederken müzikte farklı uygulamalarla geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Önceden yeni şarkıları keşfetmek için Radyo ve Tv tercihedilirken durum şimdi tamamen değişmiş durumda. Artık müzik severler interten keşfettikleri şarkıları Tv ve Radyolara öneriyor.

Magazin

Los Angeles merkezli Buzznet isimli internet sitesinin gerçekleştirdiği ‘dünyanın en güzel kadını’ oylaması sonuçlandı.

Tarihte Bugün

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.