Hakkımızda

Sadece Müzik, 2010 yılında Türkiye'deki müzik meraklıları için küçük bir blog olarak yayın hayatına başladı ve gelen güzel tepkiler üzerine 2011 yılında daha geniş içerikli bir hale getirildi.

Düzgün bir alt yapı, müziğe gönül vermiş bir kısmı profesyonel olarak müzikle ilgilenen editörler ve yazarlar ile yeni yayın hayatına devam eden Sadece Müzik sitesi, güçlü ve inançlı yapısı ile sizler için daima müziğin kaliteli olanını inceler ve kaliteli isimleri, gerçekten müziği sanat için yapanları haber yapar. Kişisel haklara saygılı yayınlara daima sadıktır. Kullanıcı dostu bir yayın anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sadece MÜZİĞİN konuşulduğu ve seviyeli müzik haberlerinin yer aldığı ve her gün güncel konuları bulabileceğiniz web sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileği ile müzik ile yaşayın.


Sadece Müzik Ekibi
www.sadecemuzik.net

SİZDEN!

Gürol Ağırbaş, şarkılarda hakiki enstrüman sesi duymak isteyen, albüm kartonetlerini okumayı seven dinleyicilerin yakından tanıdığı değerli bir müzisyendir. Yıllarca albüm ve sahne çalışmalarında sadece enstrümanist kimliğini değil, besteci ve aranjör yönünü de sergilemiştir. Bunlardan en akılda kalıcı olanı ise hiç şüphesiz Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli eseridir. Enstrümanist olarak da bas gitarıyla özdeşleşmiş, çıkardığı “Bas Şarkıları” albümleriyle başrol oyunculuğuna taşıdığı bas gitarın müzikte iskelet görevi gören bir enstrüman olduğunu unutmamamız gerektiğini vurgulamıştır. İşte bu seri halinde çıkan bas gitar albümlerinin üçüncüsü, 20 yıllık bir aranın ardından “Bas Şarkıları 3” ismiyle ve Ada Müzik etiketiyle tekrar karşımıza çıktı.

Bumerang - Yazarkafe

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız Çerez Politikası.